Prieš paaiškėjant „Martini Racing“ nugalėtojui, garsenybės azartiškai rungėsi Kačerginėje, Nemuno žiedo trasoje. Išklausę „1000 km lenktynių“ nugalėtojo Jono Gelžinio instruktažo, šou pasaulio atstovai pademonstravo savo galimybes, mindami lenktyninio automobilio greičio pedalą.

Daugiau nei trijų kilometrų trasą R. Mackevičius įveikė vos per 1 min. 44 sekundes. Taip nurungdamas visus savo kolegas, išskyrus profesionalų lenktyninką – Joną Gelžinį.

„Jausmas važiuojant tokiu greičiu yra neapsakomas. Be abejonės, Jonas yra lenktynių asas, su juo nepasivaržysi. Jis šioje srityje geriausias, bet juk ne su juo ir varžėmės,“ – šypsosi R. Mackevičius, akcentuodamas, kad pagrindinė jo konkurentė buvo Gintarė Gurevičiūtė.

Pastaroji nuo nugalėtojo atsiliko tik 23 šimtosiomis sekundžių. Asta Valentaitė trasą išbandė tik sėdėdama šturmano vietoje, nes automobilio su mechanine pavarų dėže nėra vairavusi daugiau nei dvylika metų.

Ši ketveriukė beveik mėnesį rungėsi ir „Martini Racing“ konkurse, kurio pagrindinis prizas – VIP bilietas į Monzą, „Formulės – 1“ varžybas. Laimėtoją iš keturių komisijos narių rinko socialinio tinklalapio „Facebook“ lankytojai, prie favorito nuotraukos spausdami „patinka“.

Visų varžybų metu lyderiavo G. Gurevičiūtė. Tačiau likus keletui dienų iki finišo, R. Mackevičius nušluostė visiems nosis ir, sulaukęs didžiulio skaičiaus, net 3860 gerbėjų balsų, tapo nugalėtoju.

„Pasirodo, kad dar yra gerų žmonių, kurie negaili savo laiko, linki sėkmės ir palaikydami savo balsais padeda laimėti. Labiausiai noriu padėkoti savo žmonai ir geram bičiuliui, kurie prisidėjo prie mano laimėjimo. Ačiū jiems,“ – sako R. Mackevičius.

Rolando žmona Ieva, likus keletui dienų iki konkurso pabaigos, paragino savo draugus ir pasekėjus, kad šie palaikytų jos vyrą. Taip, nepraėjus nė pusdieniui, „radistas“ stipriai išsiveržė į priekį. R. Mackevičių varžybose palaikė ir Monika Šedžiuvienė, Jogaila Morkūnas, Nijolė Pareigytė – Rukaitienė, Vita Jakutienė, Dainė Baumilė, grupės „Pinup Girls“ narės bei daug kitų garsenybių.

„Formulė – 1“ lenktynių stebėti keliausiantis R. Mackevičius sako, kad nė vienas komisijos narys neliko nuskriaustas. „Viską jie ir taip turi, tiesiog vieniems pasiseka vienur, kitiems – kitur. Jonas Gelžinis laimėjo „1000 km lenktynes“ ir tapo tėvu, Gintarė visus nugalėjo projekte ant ledo, o Asta surado meilę,“ – šypsosi R. Mackevičius.

Kiti komisijos nariai teigia net neabejoję, kad Rolandas turėdamas daug gerbėjų, laimės, ir kelionėje jam linki neišdildomų įspūdžių.

„Savo prizą aš jau laimėjau. Prieš dvi savaites man gimė dukra, šio jausmo nepalyginsi su jokiomis kelionėmis,“ – džiaugiasi J. Gelžinis. Lenktyninkas „Martini Racing“ komisijos varžybose surinko 260 gerbėjų balsų. Kiek daugiau simpatijų, 587 balsų, sulaukė A. Valentaitė.

Viena stipriausių R. Mackevičiaus konkurenčių šiose varžybose, surinkusi 1006 gerbėjų balsus – G. Gurevičiūtė. Ji priminė, kad neseniai prieš Rolandą laimėjo TV žvaigždžių „drago“ lenktynėse, kur užėmė antrą vietą.

„Vis dėlto džiaugiuosi už Rolanduką, jis tikrai vertas pergalės ir ekstremalaus reginio lenktynių sostinėje. Taip pat įspėju, kad nepamirštų mūsų ir į Lietuvą parvežtų daug lauktuvių. O kai grįš, vėl galėsime visi palenktyniauti,“ – šypsosi G. Gurevičiūtė.