Su jais kalbėjome apie penkias minutes. Šis vizitas buvo suplanuotas prieš dvi savaites, tik tai buvo visiškai konfidencialu. Negalėjau tokiomis naujienomis dalintis anksčiau. Antradienį kartu su škotu Ewanu Stewensonu grosiu koncerte, kuris yra Edinburgo džiazo ir bliuzo festivalio programos dalis. Su juo kartu repetavome studijoje, o Karališkoji šeima buvo išreiškusi pageidavimą pasiklausyti mūsų grojimo. Kai jie įžengė į studiją, mes kaip tik baiginėjome groti vieną kūrinį ir pasisveikinome. Princą domino tai, kad esu iš Lietuvos. Jis paprašė pagroti lietuvių liaudies dainą. Sugrojau fragmentą iš savo paties aranžuotos lietuvių liaudies dainos „Beauštanti aušrelė“, – DELFI pasakojo M. Levickis.

Princas M. Levickio klausė, ar akordeonas yra tipinis lietuvių liaudies instrumentas, atlikėjas papasakojo, kad „ir taip, ir ne“. Anot Martyno, jo misija yra parodyti kitą šio muzikos instrumento pusę – „kaip lygiavertį klasikinės muzikos bendruomenės narį“.

„Taip pat papasakojau jam apie savo studijas Londone. Jie abu atrodė labai susidomėję ir šypsojosi. Buvo labai gera atmosfera. Labai įdomu tai, kad per pastaruosius mėnesius jau antrą kartą turėjau galimybę susitikti su Karališkosios šeimos atstovais“, – pagrindiniam ir populiariausiam Lietuvos naujienų portalui DELFI pasakojo M. Levickis.

Gegužę M. Levickis vakarieniavo su gera Princo Charleso bičiule Lady Rothermere, kuri po atlikėjo koncerto Londono Karališkoje Alberto salėje labai norėjo susipažinti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

„Taigi, Karališkųjų pažinčių ratas tik plečiasi“, – džiaugėsi M. Levickis.