"Atradau save kitam amplua – tikro kavos skonio ieškotojo. Pasinėriau į kavos istoriją, susipažinus su jos molekuline gardele ir viską sudėjau į naująją marškinėlių kolekciją", - teigė dizaineris.

„Noriu, kad žmogaus stilius taip atgaivintų, tonizuotų, įkvėptų ir pakeltų ūpą kaip stiprios kavos puodelis. Todėl nusprendžiau sukurti marškinėlius, kurie pažadintų ryškiam pavasariui ne tik juos vilkinčius, bet ir aplink esančius žmones“, – marškinėlių idėją pristatė dizaineris.

Jis pridūrė, kad kolekcija skirta jaunam, spalvingam ir nebijančiam drąsiai atrodyti žmogui. „Viena iš šio pavasario mados tendencijų ne tik gardžios kavos puodelis rankose, tačiau ir kavos tematiką perteikiantys stiliaus sprendimai. Būtent todėl marškinėlių spalvų gamą sudaro ryški citrininė, samaninė, aguonų raudonumo ir skrudintos kavos pupelės spalvos. Marškinėlius puošiau portretais, kavamedžio atvaizdu ir geometriniais raštais“, – kalbėjo A. Pogrebnojus.

Ekstravagantiškasis dizaineris nepraleidžia nė dienos be kavos ir vadina save tikru kavos gurmanu. Dizaineris pripažįsta esantis vienas iš tų didmiesčio kavos mėgėjų, kurie savo stiliaus elementu laiko ryškų kavos puodelį. „Kavą renkuosi tiek rytais, norėdamas pabusti, tiek vakarais, linksmai leisdamas laiką draugų kompanijoje“, – atviravo jis.

A. Pogrebnojaus kurtais marškinėliai pasipuošė ir fotografams pozavo trys Monikos: aktorė Monika Vaičiulytė, režisieriaus Oskaro Koršunovo širdies draugė Monika Dirsytė, dizainerio žmona Monika Račiūnaitė-Pogrebnojė.

Savo kurtu darbu į renginį atėjo pasipuošęs ir pats dizaineris. Jam kompaniją palaikė verslininkas Jogaila Morkūnas.

Kolekcijos pristatymo akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje: