„Laukia atidarymas ir baisu, kad nežinosiu, ką žmonėms parodyti, nes viskas bus išpirkta. Šiauliai – ne Vilnius. Sunku įsigyti kokybiškų prekių už prieinamą kainą. Tiek grožio namai, tiek šis verslas yra labiau hobis, nei pragyvenimo šaltinis. Stengiuosi dėl savų klientų. Atėjusios apsikirpti ar pasidaryti manikiūrą moterys iš salono galės išeiti su naujais bateliais ar nusipirkusios naują papuošalą“, - DELFI kalbėjo Vaida.

Monako kunigaikštystėje su šeima gyvenanti V. Židonytė darbo reikalais skraido ne tik į Lietuvą, bet ir į Italiją, Prancūziją. Būtent šiose šalyse gražuolė atrenka drabužius, kurie bus pardavinėjami salone. Moteris neslėpė, kad Šiauliuose esančiu verslu neįmano rūpintis gyvenant užsienyje. Tad šį darbą Vaida patikėjusi savo šeimos nariams. Nors daugelis pasakytų, kad moteris galėtų sau leisti nedirbti ir tiesiog mėgautis gyvenimu, Vaida tikina, kad ši veikla jai teikia malonumą.

„Nieko nedarau per prievartą. Gyvenimas greitai prabėga. Atrodo, vakar dar buvau maža, o šiandien jau esu mama. Stengiuosi mėgautis kiekviena diena ir daryti tai, kas man yra miela. Man patinka viskas, kas gražu, mada man nėra svetima. Turiu supratimą stiliuje, esu užaugusi šioje srityje. Viską darau iš širdies“, - kalbėjo pašnekovė.

Roberto Cavalli ir Vaida Židonytė
Foto: Asmeninio archyvo nuotr.

V. Židonytė tikino, kad Lietuvos pasiilgti ji nespėja, nes dažnai grįžta. Savo namai moteris įvardija tiek Monte Karlą, tiek Lietuvą. DELFI V. Židonytė pasakojo gyvenanti kaip ir „visi žmonės“ ir tikino, kad jos gyvenimas nėra išskirtinis. Monake Vaidą žavi ne tik saugumas, bet ir puikus oras, ramybė. Laisvu nuo darbo metu gražuolė leidžia laiką su šeima.

„Negalėčiau įvardinti, kuri šalis man yra namai. Lietuvoje yra mano šaknys, vaikystės namai. O Monakas yra dabartinis mano gyvenimo etapas, draugai, dukrytės gimtieji namai. Iš tiesų Monakas yra visai kitoks, kai tu jame gyveni. Monakas nėra vien kazino. Turistai ir tie, kurie ten gyvena jau daug metų, mato Monaką kitaip. Pirmomis dienomis aš žiūrėjau į šią valstybę kaip turistė, bet mano nuomonė keitėsi. Dabar man tai geriausias pasaulio kampelis. Manau, kad niekur nėra saugiau.

Mano dukra jau yra paaugusi, turiu idėjų, kuo užsiimsiu Monake. Tik dar apie tai neklauskit, nemėgstu užbėgti įvykiams už akių. Kas mane pažįsta, žino, kad man nėra priimtina sėdėti namuose. Aš spėju ir valgyti padaryti, ir dirbti. Tai mano charakterio būdas, nemoku nusėdėti vienoje vietoje. Tai, manau, man gyvenime daug padeda“, - tikino Vaida.

Foto: Asmeninio archyvo nuotr.