„Peliuką Mikį man jau teko įgarsinti trečią kartą, tad galiu drąsiai vadintis etatiniu Lietuvos peliuku Mikiu, – sako žinomas aktorius Audrius Bružas. – Animacinius personažus įgarsinti tenka gana dažnai, tačiau kalbant konkrečiai apie peliuko Mikio įgarsinimą, šis darbas reikalauja daug fizinių pastangų, nes reikia kalbėti falcetu. Visgi, tai yra labai smagi patirtis, įdomus kūrybinis darbas ir labai džiaugiuosi, jog mano balsas, mano tembras tinka šiam personažui“.

Be A. Bružo spektaklio metu skambės ir Rasos Samuolytės (Džesė), Evaldo Jaro (Kapitonas Kablys), Rafailo Karpio (Džekas Skelingtonas), Dariaus Meškausko (Skrybėlius), Giedriaus Arbačiausko (Gufis), Juditos Urnikytės (Alisa), Kęstučio Jakšto (Bazas), Viliaus Tamošaičio (Donaldas) ir kt. balsai. Andriaus Bružo įgarsinamo peliuko Mikio ištikimiausią draugę Minę įgarsino Jurga Kalvaitytė.

„Aktorius bei personažus, kuriems kiekvieno jų balsas bus naudojamas atsirinko patys „Disney on Ice“ atstovai, kad kiekvieno spektaklyje pasisakančio herojaus balsas būtų, kuo artimesnis kompanijos kiekvienam personažui sukurtam balso tembrui. Be to, šou bus rodomas lietuvių kalba, todėl kiekvienas, net ir pats mažiausias, vaikas viską puikiai supras“, – sako „Seven Live“ vadovas Juras Vėželis.

Gražiausias „Disney“ pasakų dainas lietuviškai įdainavo tokios muzikos žvaigždės kaip: Miss Sheep, Bjelle, Ledi Ais, Rafailas Karpis, Germantė Vaitkutė, Karolis Ramoška, choras „Brevis“.

Pasak animacinius personažus įgarsinusių aktorių, „Disney on Ice“ personažų įgarsinimas nuo, pavyzdžiui, filmo įgarsinimo labiausiai skiriasi tuo, jog personažai tariamų žodžių neišreiškia veido mimika. Viena vertus, tai paprasčiau, nes nereikia derintis prie, tarkime, lūpų judesių, tačiau, kita vertus, tai sudėtingiau, nes visas emocijas ir išraiškas reikia perteikti balsu.

„Mano įgarsinami peliukas Mikis ar Vudis, kaip ir bet kuris kitas „Disney“ personažas yra puiki priemonė vaikus supažindinti su tam tikrais gyvenimo dalykais, gražiai ir žaismingai juos išmokyti tam tikrų pamokų, jiems parodyti, kas yra gėris ir kas yra blogis“, – įsitikinęs sūnų auginantis A. Bružas.

Visai šeimai skirtas spalvingas „Disney on Ice“ šou „Šventė!” žiūrovus supažindins arba jiems primins ne tik 16 populiariausių ir gražiausių „Disney“ pasakų bet ir tuziną populiariausių ir didžiausių pasaulio metų švenčių.