Penktadienį Vilniaus apygardos teisme turėjo paaiškėti, ar dėl vagiliavimo nubaustos dainininkės byloje bus padėtas kablelis, ar galutinis taškas ir jai teks išpirkti savo kaltę. I. Jurgelevičiūtės skundas buvo atmestas. Jos kaltė, anot teisėjos, buvo neabejotinai įrodyta. Apsivogusiai dainininei paskelbtas nuosprendis įsiteisėjo iš karto.

Teismas pažymėjo, kad įrodymai patvirtina, jog I. Jurgelevičiūtė pasikėsino pavogti Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) pinigus.

„Atlikus I. Jurgelevičiūtės kūno apžiūrą, už liemenėlės, prie kairės krūtinės, buvo rasti  banknotai: 4 kupiūros po 100 Lt, 3 kupiūros po 200 Lt, iš viso – 1 000 Lt, – pažymima teismo nuosprendyje. – Įjungus lazerinį aparatą, ant I. Jurgelevičiūtės rankų buvo rasta cheminė – liuminesuojanti medžiaga. I. Jurgelevičiūtės apžiūros metu rasti pinigai taipogi švietė liuminesuojančia šviesa. Byloje nustatyta ir tai, kad pas apeliantę asmens apžiūros metu rasti pinigai, pagal numerius sutapo su pinigais, apžiūrėtais LKPB ir pažymėtais liuminesuojančia medžiaga. Dalis pinigų – 927 Lt, buvo piniginėje „Gucci“, kuri su kitais daiktais buvo įdėta į baltos spalvos rankinę „Gucci“, kita dalis pinigų – 908 Lt su pinigine buvo įdėti į violetinės spalvos moterišką rankinę „Prada“. Sprendžiant iš įvykio vietos apžiūros protokolo, abi aukščiau minėtos rankinės su aptartu turiniu, buvo padėtos moterų persirengimo kambaryje, ant kėdžių Nr. 4 ir Nr. 5. Šios apžiūros metu nustatyta, kad piniginėje, kuri buvo įdėta į rankinę „Gucci“, trūko 700 Lt, o piniginėje, kuri buvo rankinėje „Prada“, trūko 300 Lt, t. y. iš viso 1000 Lt. Minėti pinigai, kaip jau minėta, buvo rasti ir paimti, I. Jurgelevičiūtės kūno apžiūros metu“.

Pasak teismo, kratos, atliktos jos motinos bute metu, vonios ir, pasak Zitos Jurgelevičienės žodžių, I. Jurgelevičiūtės kambaryje, buvo rastos, paimtos ir apžiūrėtos įvairios kosmetikos priemonės, kvepalai „Coco chanel“, „John Richmond“, blakstienų tušas „Isadora 05“, kosmetiniai šepetėliai.

„Be to, daiktų, dokumentų pateikimo metu, nuteistosios motina Z. Jurgelevičienė bute savo iniciatyva pareigūnams pateikė daiktus, tarp kurių buvo ir juodos spalvos kosmetinė su kremine pudra, vokų šešėliais, blakstienų rietikliu, kosmetinėmis žirklutėmis, kosmetiniais pincetais, lūpų kontūro pieštuku, lūpų blizgiu, blakstienų tušu „Dior“, šešėlių fiksatoriumi „Inglot“ ir kitais daiktais, taip pat akių vokų šešėlių paletę, kurie, kaip daiktai turintys reikšmės nusikalstamai veikai tirti ir nagrinėti, buvo apžiūrėti“, - pažymi teismas.

Nukentėjusiosios šiuos daiktus atpažino.

Paklausta, kokio nuosprendžio tikisi, I. Jurgelevičiūtė prieš kelias savaites sakė, jog blogas tas karys, kuris nesitiki tapti generolu. Tačiau penktadienį teismo posėdyje dainininkė nepasirodė.

I. Jurgelevičiūtei birželio mėnesį teismas skyrė 11 050 Lt baudą. Kadangi ji dvi paras praleido už grotų, I. Jurgelevičiūtei teks sumokėti 10 530 Lt baudą.

Teismas nustatė, kad I. Jurgelevičiūtė pagrobė svetimą nedidelės vertės turtą – nuosprendyje konstatuota, kad ji apvogė Violetą Burneikienę, Airidą Daukšienę bei Inetą Stasiulytę. Be to, pasak teismo, I. Jurgelevičiūtė pasikėsino pagrobti pareigūnų pinigus.