- Kas Jums yra Kalėdos? - paklausėme D. Baumilos.

- Kalėdos, visų pirma man yra šeimos šventė, kurios metu susirenka artimiausi šeimos bei giminės nariai. Tai šventė, suteikianti ypatingą nuotaiką, o kur dar visos dovanos! Tiesa, pastaruosius šešis metus per Kalėdas tenka dirbti, bet laiko artimiesiems visada atrandu.

- Ką planuojate veikti švenčių metu?

- Kūčias ir Kalėdų rytą praleisime su šeima. Na, o Kalėdoms įsibėgėjus keisimes dovanomis, važiuosime aplink Lietuvą su koncertiniu turu ir iš visos širdies švęsime!

- Ar esate girdėję legendą, apie tai, kaip Grinčas Kalėdas vogė?

- Tą kartą jam pavogti nepavyko, tačiau, persikūnijęs į moterį, jis sugrįžo! Bet ir vėl nesėkmė – kelią jai pastojo žavusis Džentelmenas, nusprendęs pasiaukoti Grinčei ir išgelbėti Kalėdas. Taip ir susitiko šie du personažai – Džentelmenas – Donatas Baumila (Dūnis) ir gražuolė Grinčė – Rasa Židonytė. O visą šią gražią pasaką užfiksavo "The Callisto Brothers" foto studija. Karnavaliniais drabužiais pasirūpino "Burlesque".

- Kaip jautiesi pavogtas Grinčės?

- Manau, kad kiekvienas vyras norėtų būti pavogtas tokios Grinčės. Svarbiausia – Kalėdos išgelbėtos!

- Kokie įspūdžiai iš teminės fotosesijos?

- Puiki ir originali idėja! Man visuomet patinka dirbti su profesionalais, kurie žino, ką daro ir tai daro gerai. Fotosesijos metu pamiršau ir šaltį ir visas kitas blogas mintis, tiesiog mėgavausi darbu prieš objektyvą. Tikiuosi rezultatas visiems patiks.

- Ko palinkėtumėte skaitytojams artėjančių švenčių proga?

- Būkite laimingi!