Operos solistė buvo ne vienintelė tą vakarą išpuošta viešnia. Renginyje šukuosenų kolekciją pristatęs plaukų stilistas Valerijus Gigevičius žadą atimančiomis meninėmis kompozicijomis papuošė ir daugiau žinomų damų.

Drauge su keliomis dešimtimis profesionalių modelių raudonuoju podiumu žengė ir "Mis "Lietuva" Gabrielė Martirosianaitė, Goda Skačkauskaitė, Eglė Jurgaitytė. Modelių šukuosenos ant galvos priminė tikrus meno kūrinius.

Kiekvieną šukuoseną plaukų stilistas V. Gigevičius su pagalbininkų komanda kūrė kelias valandas. Kolekcijos tema - drugeliai.

"Drugelių tema išėjo labai natūraliai ir neplanuotai. Tačiau labai tinkanti vėsiam rudeniui. Nes norėjau, kad šukuosenos primintų išėjusią vasarą", - DELFI sakė V. Gigevičius.

Laukdamos kolekcijos pristatymo, merginos stengėsi vaikštinėti ir judėti atsargiai. Tačiau vardan meno juk kentėti galima.

"Jaučiuosi kaip kalėdinė eglutė su daug lempučių, - juokėsi save veidrodyje išvydusi viena iš manekenių. - Tačiau šukuosena, jei šį meno kūrinį galima taip pavadinti, man labai patinka".

Visi vakaro modeliai, kaip ir A. Grigorian, vilkėjo mados dizainerio J. Statkevičiaus kostiumais. Vakarą stebėjo ir pats dizaineris bei muzikinės dalies idėjos autorė, režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

Į V. Grigevičiaus šukuosenų kolekcijos pristatymą bei jį vainikavusį A. Grigorian pasirodymą susirinko kviestinė publika: aktorė Nijolė Narmontaitė su Nijole Statkute, verslininkė Irena Marozienė, laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė su Saugirdu Vaitulioniumi, šokėjas šarūnas Kirdeikis, dainininkė Berta Timinskaitė ir kt.

DELFI galerijoje - pasirengimas vakarui ir akimirkomis iš kolekcijos pristatymo.