„Man atrodo, kad su manim visi labai pagarbiai elgiasi, atpažįsta. Nesiskundžiu dėmesiu, nes jis taktiškas, korektiškas”, - pasakojo Kristina Brazauskienė.

Kristina Brazauskienė – sunkiai pasiekiama moteris. Vyrai turėtų labai pasistengti. Pati Kristina akimis nemirksės, jokio potencialaus jaunikio nekalbins, nežnaibys, pirma dėmesio nerodys ir už parankės į vakarušką nesitemps. Situacijos, kai vyras, liaudiškai tariant, lipa ant moters, Algirdo Mykolo Brazausko našlė išvis nesupranta.

„Kad liptų, reikia parodyti dėmesį ar pagrindą duoti. Arba nueiti į tam tikras vietas, pavyzdžiui į kokį klubą ar šokius”, - sakė K. Brazauskienė.

Nors gerbėjų Kristina nemedžioja ir nevilioja - savo išvaizda itin rūpinasi. Kad atrodytų gražiai bei žvaliai, šoka į ledinę Baltijos jūrą su bikiniu. Nors šaltoje Baltijoje Brazauskienė paprastai pliuškenasi viena, trečiadienio vakarą išmėginti rudenėjančios jūros malonumus Kristina pakvietė ir „Karamelinių naujienų” žurnalistą.

Beje, trečiadienį laidos kūrėjų išplatinta nuotrauka iš reportažo tapo tikra interneto sensacija. Kūribingi internautai šią nuotrauką sumontavo su įvairiomis kitomis ir išplatino per socialinius tinklus.

Kristina Brazauskienė ir Mario Balotelli. Interneto šaržas.

Pikantiški vaizdai iš Kristinos Brazauskienės maudynių: