„Šok su manimi" renginio vedėjo pareigos vėl patikėtos pirmajame vakarėlyje pasižymėjusiam maestro Jurijui Smoriginui ir Deivido Meškausko partnerei, aktorei Mildai Štakėnaitei, trečiadienį kaip tik šventusiai gimtadienį.

Paskutiniajame porų pristatymo vakarėlyje populiariausia aprangos tema šokėjų tarpe - Ispanija. Raudona suknele pasipuošusi savo toli gražu ne parketo pirmokės judesius rodė V. Sutkutė. Ispaniška dama virto ir R. Janutienė, kuri net ir šukuoseną papuošė gėle. J. Žemaitytė taip pat neatsiliko ir savo grožį pabrėžė ryškiu makiažu kiek primindama Amy Winehouse.

Šokių projekto naujoko krepšininko M.Niparavičiaus pasveikinti su debiutu atvyko broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, Simas Jasaitis. Kaip DELFI juokavo M. Niparavičius, būtent Simą pranokti ir yra jo šokių projekto tikslas. Šokių debiutantui parodžius pirmuosius judesius, jo palaikymo komanda susižavėjusi švilpė, plojo, o vienas iš brolių Lavrinovičių draugo pasirodymą net filmavo. J.Smoriginui pakvietus brolius prisijungti prie šokančio krepšininko, šie niekaip negalėjo išsirinkti, kuris eis. Vienam skaudėjo kelį, kitas susikuklinęs bandė išsisukti.

DELFI paklausti, kaip jų nuomone kolegai pavyko sušokti, šie negailėjo pagyrų: „Mes taip nemokam. Labai gražiai šoko, net nustebom", - vienas per kitą įspūdžiais dalinosi broliai krepšininkai.

DELFI galerijoje - „Šok su manimi" vakarėlio akimirkos: