Mažuosius šventės dalyvius pasitiko „senoji miesto pilis“ – pripučiami atrakcionai. Keturiose pagrindinėse gatvėse svečiai galėjo žaisti „Bingo“, meno dirbtuvėse piešti ant indų, o „Bitėlando“ pašte – siųsti atvirukus. Kaip ir tikrame miestelyje, „Bitėlande“ veikė sporto klubas, universitetas ir Išmaniųjų mokykla. Iš anksto užsiregistravusios komandos dalyvavo „Nokia Lumia” orientacinėse varžybose.

Vakare „Bitėlando“ šventės svečiams suorganizuotas koncertas „Sveiki sugrįžę namo!“, kurį vedė Rūta Ščiogolevaitė ir Mindaugas Stasiulis. Dainininkė, dar penktadienį Vilniuje giedojusi himną, Juodkrantėje akį traukė itin spalvingu įvaizdžiu - dainininkė renginiui pasipuošė išskirtine, gėlėmis dekoruota suknele, prie jos priderino ryškiai geltonus batelius.

Vakare kurorte koncertavo „Skamp“, „Happyendless“, „Studentės“, „69 danguje“ ir kiti atlikėjai – iš viso, 10 Lietuvos žvaigždžių. „Eurovizijos“ konkurse šiemet Lietuvai atstovavęs D. Montvydas paruošė ypatingą staigmeną - naujausią ir dar niekur neskambėjusią savo dainą.

Praėjusiais metais „Bitėlandas“ į Juodkrantę pritraukė daugiau nei 10 tūkst. svečių, kurie dalyvavo „Draugų kelionėje aplink pasaulį“ su žymiausiais Lietuvos atlikėjais: Marijonu Mikutavičium, Mantu Jankavičium, MIA, Justu Lapatinsku, Linu Adomaičiu ir kitais. Tradicinis „Bitėlando“ renginys „Bitės“ klientams rengiamas jau nuo 2003 metų.

DELFI galerijoje - akimirkos iš dieninės ir vakarinės šventės programos: