Į naujojo Anusauskų nuotraukų albumo pristatymą susirinko būrys artimų poros bičiulių, tarp kurių buvo ir keli iš interneto portalų galerijų daugeliui puikiai pažįstami asmenys. Naujausiuoju Jurgos ir Ričardo darbo vaisiumi ypač domėjosi Aušra Žvirblienė-Haglund, Šarūnas Kirdeikis su seserimi Kotryna Kirdeikyte, Vygintas ir Kristina Kaikariai, Algimantas Jablonskas ir kiti.

Pora pasakojo, jog apie trečdalį gyvūnų jiedu nufotografavo Vilniaus Vingio parke ir Žvėryno rajone. Esą idėja fotografuoti vietoje, kurioje gyvena, kilo po to, kai bičiuliai pareiškė, jog gražių kadrų į Lietuvą parsivežti įmanoma tik iš tolimų kelionių.

Albumas „Mandarinine antele“ pavadintas neatsitiktinai. Kartą prie Rusijos ambasados sostinėje R. Anusauskas išvydo vandenyje plūduriuojančią Mandarininę antelę, todėl suskubo ją įamžinti. Anot Anusauskų, šių paukščių pasaulyje priskaičiuojama tik apie 7 tūkstančiai, todėl išvysti tokį gyvūną Lietuvoje yra be galo maža tikimybė.

Apie trečdalis nuotraukų minėtame albume – Lietuvoje užfiksuoti gyvūnai. Be abejo, knygoje netrūksta ir egzotiškų gyvūnų nuotraukų. Juos pora įamžino Kinijoje, kur viešėjo apie mėnesį laiko.