Į parduotuvę užsukusi I. Paksaitė ieškojo sau tinkamo garderobo, matavosi kelias skaisčių spalvų sukneles. Garsi moteris noriai pozavo fotografams, tačiau jos sutuoktinis nebuvo nusiteikęs analizuoti krautuvėlėje siūlomų įsigyti drabužių ir daiktų.

A. Stumbras, prašomas nusifotografuoti su žmona, kuklinosi, tačiau galiausiai nedrąsiai prisišliejo keliems kadrams prie savo gyvenimo moters.

Tuo metu, kai I. Paksaitė rinkosi ir matavosi sukneles, Aivaras užsuko į greta krautuvėlės buvusį sulčių barą atsigaivinti, vaikštinėjo parduotuvės prieigose drauge su dukrele Estela.

Tiesa, Inga ir Aivaras, kaip jau seniai daugeliui įprasta, į renginį atvyko apsirengę ypač stilingai, suderinę drabužius. Trumpa šviesiai violetinės spalvos I. Paksaitės suknelė derėjo prie šviesių violetinių A. Stumbro marškinėlių. Vyras vakarui rinkosi šviesias džinsines kelnes, I. Paksaitė avėjo šviesius aukštakulnius, kurie įrėmino išpuoselėtas dailias kojas, nepriekaištingą pedikiūrą. Be to, ponia Inga pakeitė šukuoseną surišusi plaukus.

Akivaizdu, jog sutuoktinių požiūris į labdaros idėją išsiskyrė. Niekam nepaslaptis, jog I. Paksaitei svarbus ne tik jos garderobas. Inga neabejinga Mstislovo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondui. Šiai organizacijai ir bus skirti pinigai, pardavus garsenybių drabužius ir aksesuarus.

Tuo tarpu A. Stumbro nesudomino idėja įsigyti siūlomų prekių, už kurias surinkti pinigai nukeliautų fondui, globojančiam talentingus Lietuvos vaikus.

Savaitę veiksiančios krautuvėlės tikslas – parduoti kuo daugiau drabužių ir aksesuarų, kuriuos sutiko padovanoti Lietuvoje žinomi mados, meno ir pramogų pasaulio žmonės.

Mantas Petruškevičius, Genutė Žalienė bei Austėja Jablonskytė, dizainerės Eglė Žiemytė ir Inga Rebrova, mados namų vadovė Jolanta Mikalajūnienė bei dizaineris Egidijus Sidaras, modelių agentūros vadovė Jolanta Sadauskienė, verslininkės Loreta Šurkutė ir Enrika Sikorskienė, Inga Budrienė, Daina Bosas, TV laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė ir savo daiktais mielai pasidalijo su krautuvėle.

Į renginį atvyko ir verslininkė Rasa Arlauskienė, aktorė Redita Dominaitytė, dizaineris Liutauras Salasevičius, kontraversiškasis Marius Adžgauskas ir kiti.