„Tikimės sulaukti apie 200 vienetų įvairiausių daiktų. Nebūtinai tik drabužių, tai gali būti ir aksesuarai, ir buities, interjero rakandai. Ne tik dėvėti, bet ir nauji autoriniai dizainerių darbai“, - sakė lietuviško projekto iniciatorius Tomas Grižas.

Jis tikino, kad Lietuvos garsenybės neliko abejingos idėjai. Daiktų į krautuvėlę žada atnešti dizaineriai Aleksandras Pobrebnojus, Egidijus Rainys, Egidijus Sidaras, Inga Rebrova, Eglė Žiemytė. Savo gausias spintas peržiūri ir ponios: mados namų „Cantas“ direktorė Jolanta Mikalajūnienė, modelių agentūrs savininkė Jolanta Sadauskienė, Genutė Žalienė. Akcijoje dalyvaus ir stilistas Mantas Petruškevičius bei kiti garsūs žmonės.

Pinigai, surinkti pardavus žinomų žmonių daiktus, bus skirti talentingų vaikų, globojamų M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo, ugdymui.

„Prie kai kurių daiktų bus parašyta, kas juos paaukojo. Taigi, jei kas norės būtent M. Petruškevičiaus šalikėlio, galės jį įsigyti. Mes prašome atrinkti tik geros kokybės, puikiai išsilaikiusius daiktus. Suplyšusių kojinių mums tikrai nereikia“, - juokėsi T. Grižas ir pridūrė, kad tai nebus tipiškas „skudurynas“, kuriame viskas parduodama po kelis litus.

Parduotuvėlėje bus galima įsigyti išties išskirtinių ir gražių daiktų, kurių kaina, palyginus su kokybe, tikrai nebus per didelė.

Krautuvėlės pristatymo akimirkos - galerijoje: