Koncertą rengianti agentūra "Vertikalus Horizontas" pranešė, kad "Depeche Mode" į Lietuvą atsiveža aštuonis sunkvežimius savo šviesos ir garso aparatūros, scenografiją.

Grupė pateikė tokius reikalavimus organizatoriams:

1. Vieno limuzino, dviejų patogių autobusų ir automobilio vežti bagažui, kurį sudaro daugiau nei 40 didelių lagaminų.

2. Maitinimas: virtuvė turi būti patogaus dydžio su trimis šalto ir karšto vandens kriauklėmis, aštuoniais stalais. Taip pat turi būti valgomasis su keturiolika stalų, keturiasdešimčiai žmonių. Viskas turi būti suderinta su vietine sveikatos ir higienos tarnyba. Turi būti 5 dideli šaldytuvai ir vienas šaldiklis, 100 kg ledų gėrimams, kurie turi būti laikomi šaldiklyje.

3. Visi kambariai turi būti švarūs ir priklausomai nuo oro, šildomi arba su oro kondicionieriais, su spynomis. Kiekviename kambaryje privalo būti atskiri vonios kambariai ir dušai.

4. Taip pat persirengimo kambarių grupei su patogiomis sofomis keturiems žmonėms, stalais, kavos staliukais, dideliais veidrodžiais, dienos šviesos ir jaukiu apšvietimais, kilimais, užuolaidomis.

5. Svečių kambario trisdešimčiai žmonių. Turi būti baro tipo aplinka ir atmosfera, be ekstravagantiškų detalių. Kambaryje privalo būti 220 voltų rozetės televizoriams ir žaidimų automatams. 6. Rūbinė gerai apšviesta, su oro kondicionieriumi ir rozetėmis.

7. Aptarnaujančio personalo persirengimo kambarys.

Bilietų į koncertą kaina šiuo metu - 70 Lt, o koncerto dieną - 80 Lt. Bilieto kaina "fanų" zonoje - 100 Lt.

Bilietų kaina sėdimose vietose - 100 Lt.

Bilietų kaina VIP zonoje - 400 Lt.

Žiūrovai į koncertą leidžiami nuo 17 val.

Koncerto pradžia - 20 val.

Koncerto trukmė - 2 val. be pertraukos.

Pasak "Vertikalaus Hirizonto" pranešimo, renginio metu bus griežtai draudžiama fotografuoti, filmuoti ar kitokiu būdu įrašyti koncertą.

Į koncertą griežtai draudžiama įsinešti:

-skėčius, gyvūnus;

-alkoholį, maistą, narkotikus, sprogmenis, ginklus;

-stiklinius, metalinius, plastikinius ar kitokius daiktus, kurie gali sukelti pavojų atlikėjams ir žiūrovams;

-audio ir video įrašymo aparatūrą.

Pusmetį veikiantis "Vertikalus Horizontas" surengė Bonnie Tyler, Scorpions (su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, vadovaujamu Gintaro Rinkevičiaus) bei Stingo koncertus.