Pirmadienį LNK televizijoje nufilmuota premjerinė muzikinė laida „Lietuvos daina“. Nors laidos įrašo metu scenoje pasirodė Deivis, Ruslanas Kirilkinas, Vaida Genytė, Sasha Son(g), „Rebelheart“, Karina Krysko, Stano ir kiti, labiausiai dėmesį patraukė grupė „Yva“. Visos keturios grupės narės scenoje pasirodė vilkėdamos vestuvines sukneles. Pasirodo, merginos pasipuošė dėl elementarios priežasties.

„Sceninius kostiumus pritaikėme prie dainos, kurią atlikome. Manau, tai originalus sprendimas. Niekada anksčiau visos nebuvome taip pasipuošusios. Gražu, o kartu repetuojame ir savo vestuves“, – DELFI kalbėjo K. Ivanova.

Paklausta, ar vestuvinę suknelę N. Zvonkė užsivilko norėdama palengva pratinti visuomenę prie minties apie galimas jos ir mylimojo Danieliaus Bunkaus vestuves, atlikėja nesutriko, tačiau tiesiai taip ir neatsakė: „Gali būti, o kas gi čia žino?“

Klausiama, ar tikimybė, kad vos oficialiai išsiskyrusi su Deividu Zvonkumi suskubs tekėti už D. Bunkaus, reali, Natalija pusiau juokais, pusiau rimtai atkirto: „Tai žinoma, kad reali.“

Pasiteiravus, ar yra kokia dingstis vos išsiskyrus tekėti už verslininko, Natalija tiesiog mirktelėjo akį, tačiau detalizuoti nepanoro.

„Yva“ – DELFI nuotraukų galerijoje: