Šią pjesę aktorius stato jau antrą kartą. Jis buvo pirmasis, pastatęs P.Handke Lietuvoje.

Apie naujausį savo darbą V. Masalskis sako: "Publikos išplūdimo" pavadinimas intriguoja, bet pati pjesė labai gili, ji kalba apie žiūrovo ir teatro santykį, apie žiūrovo santykį į tai, kas vyksta ant scenos: ar tai žaidimas, ar natūrali asmenybės iškrova? Handke aiškinasi, kas žiūrovui yra tas teatras. Tai nėra taip paprasta".

Spektaklyje "plūsis" aktoriai Aurelija Tamulytė, Paulius Čižinauskas, Irmantas Jankaitis, Ridas Jasiulionis, dailininkas - Jonas Arčikauskas, gros kvintetas (Gintautas Jakštonis, Povilas Vyšniauskas, Sigitas Jakštonis, Algis Bukauskas, Alfredas Samborskis).

Šiuo metu Prancūzijoje gyvenantis romanistas, poetas ir dramaturgas, Peteris Handke - labiausiai provokuojantis ir įžvalgus šiuolaikinis rašytojas, dažnai vadinamas dekonstruktyvistu, vienu geriausių postmodernių rašytojų po Becketto.

Su garsiu kino režisieriumi Wimu Wendersu (Vimu Vendersu) jis parašė scenarijų filmui "Aistros sparnai" (1988). Handke sukėlė politinį skandalą, nes nepritarė NATO veiksmams Serbijoje. 1999 metais jis grąžino 1973-aisiais laimėtos Georgo Buchnerio literatūrinės premijos pinigus (10 000 Vokietijos markių).

"Publikos išplūdimas" - ketvirtasis V.Masalskio režisūrinis darbas. Nuo 1990-ųjų jis pastatė Samuelio Becketto "Paskutinę Krepo juostą" ir "Belaukiant Godo", Eugenio Ionesco ir Vidmanto Bartulio operą "Pamoka", Goethe "Faustą".

Per daugiau kaip dvidešimt metų V.Masalskis sukūrė apie 60 vaidmenų teatre ir kine.