Princas Emmanuele Filiberto (Emanuelė Filibertas) šių metų pradžioje gavo leidimą grįžti į gimtinę kaip paprastas pilietis ir priėmė Italijos Respublikos pilietybę. Žiedus karališkosios šeimos palikuonis sumainys Švč. Mergelės Marijos Angelų ir Kankinių bazilikoje, kurią garsusis Michelangelo (Mikelandželas) sukūrė iš imperatoriaus Diokletiano pirčių griuvėsių.

31 metų E.Filiberto, kuris Ženevoje dirba banko konsultantu, ir šeštą mėnesį nėščios trejais metais vyresnės jo išrinktosios sąjungai iš pradžių nepritarė jaunojo tėvai. Jiems greičiausiai nepatiko socialistinės jaunosios pažiūros. Tačiau "po dviejų savaičių šaltojo karo, meilė ir sveikas protas nugalėjo", - neseniai sakė jaunasis.

Jis paneigė žiniasklaidos platinamus gandus, esą C.Courau yra "anarchistė-komunistė", tačiau pripažino, kad ji "gerokai artimesnė kairiųjų kultūrai negu maniškei, kuri yra nuoseklesnė".

Nepaisant to, karaliaus anūkas teigė, kad jį stebina nepriklausoma išrinktosios dvasia.

Prie altoriaus C.Courau žengs vilkėdama Valentino sukurta suknele, pasidabinusi deimantų tiara ir granatais, kurie priklauso Savojiečių dinastijai. Vienas iš pabrolių bus Monako princas Albertas, kuris prieš trejus metus supažindino dabartinius jaunuosius.

Po trumpo medaus mėnesio Florencijoje pora planuoja apsigyventi Ženevoje.

E.Filiberto sako Švč. M.Mergelės Angelų Karalienės ir Kankinių baziliką pasirinkęs todėl, kad čia 1896 metais jo senelis, karalius Vittorio Emanuele III (Vitorijus Emanuelė III) susituokė su tuomečio Juodkalnijos valdovo dukra Helen.