„Reklamą fotografavome pernai rugpjūtį. Mums visada fotografuoja fotografas Gediminas Žilinskas, o modelius aprengia ir grimuoja stilistė Ditė Antanaitytė. Jie mums ir modelius pasiūlė, o mes juos atsirinkome“, - pasakojo viešųjų ryšių specialistė Jūratė Vaitkevičiūtė.

Paklausta, pagal kokius kriterijus vandens parko atstovai reklamai rinkosi D. Anužytę-Kasiulaitienę, moteris tikino, kad šv. Valentino dienos renginių vandens parke reklamai Daiva pasirinkta dėl savo amžiaus ir išvaizdos. Esą reikėjo brandžios išvaizdžios moters, turinčios šeimą, vaikų.

„Mums tiko, kad ji vyresnė, ne jauna manekenė. Būtent į tokias moteris ir orientuojamės, kadangi pas mus daug tokių atvyksta. Į pirčių zoną atvyksta jaunos gražios mamos su vyrais, todėl reklamoje šalia Daivos – modelis Laurynas Žižys. Daiva mums tiko ir patiko“, - atskleidė J. Vaitkevičiūtė.

Vandens parko reklamose pozuojantiems modeliams mokami honorarai, kai kuriems pasiūloma vandens parko paslaugų. Pasak J. Vaitkevičiūtės, D. Anužytė-Kasiulaitienė – bene garsiausias modelis, kada nors pozavęs parko reklamoje.

Pačios D. Anužytės-Kasiulaitienės mobilusis išjungtas, mat porai savaičių ji drauge su vyru verslininku Petru Kasiulaičiu išvyko atostogų į Maldyvus.