Prieš pasirodymus scenoje žymūs atlikėjai bei NVO konfederacijos nariai surengė spaudos konferenciją, kurioje glaustai aptarė problemas, su kuriomis kasdien susiduria vaikai, organizacijos siekius bei pabrėžė, kad vaikams yra be galo malonu sulaukti įžymybių dėmesio.

„Kiekvienas susitikimas su vaikais mums pačioms atneša labai daug. Suprantame, kad galime prisidėti prie gerų tikslų. Žinome, kad jiems susitikimas su mumis yra didžiulis džiaugsmas. Taip pat džiugina, kad mus kviečia, kad mes galime prisidėti dirbdamos drauge, suteikti džiaugsmo vaikučiams“, - kalbėjo „69 danguje“ grupės narė Nijolė Pareigytė.

Mergina prisiminė kaip prieš kelias savaites ji drauge su kolegėmis lankėsi vaikų globos namuose, kur iš arti susipažino su mažųjų rūpesčiais. Dainininkė įsitikinusi, jog visiems namų auklėtiniams trūksta meilės, bičiulių, galinčių padėti, šilumos ir dėmesio.

„Kai su jais bendrauji, jie akutes nuleidžia žemyn, jiems trūksta to šilto ir draugiško kontakto, bendravimo. Džiaugiuosi, kad galėjome pabūti drauge.“, - kalbėjo Nijolė.

Atlikėja Ingrida Martinkėnaitė taip pat neslėpė bendradarbiaudama su vaikais jutusi ypač geras emocijas. „Šokome ir dainavome kartu, tai labai geras jausmas“, - kalbėjo ji.

„Kadangi visi čia esame, tai mūsų nuomonė jau pasakyta. Tai ne pirmas mūsų dalyvavimas tokiose veiklose ir tikrai ne paskutinis. Tai yra žmogaus pozicija gyvenime, mums tai yra svarbu“, - kalbėjo Gabrielius Liaudanskas – Svaras.

„Didžiausia ir brangiausia dovana likimo nuskriaustam vaikui – žmogiškas dėmesys. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad garsūs Lietuvos žmonės, menininkai, sportininkai imasi iniciatyvos ir atsakomybės padėti patiriantiems sunkumus ir savo darbais rodo pavyzdį kitiems, taip tapdami asmeninės socialinės atsakomybės šaukliais“, - teigė NVO vaikams konfederacijos direktorė Irena Pranskevičiūtė.

Vaikų globos namų auklėtiniai bei rizikos grupei priklausantys vaikai kartu su populiariausiomis šalies muzikos grupėmis ir atlikėjais - „G&G Sindikatu”, „69 danguje”, Atlanta, Haroldu Šklėriumi, renginyje debiutuojančia grupe „Trys“ pasirodė šventiniame koncerte. Kiekvienam pasirodymui žinomi atlikėjai drauge su vaikais kruopščiai ruošėsi. Vaikų bei garsenybių pasirodymų pasižiūrėti į Lenkų kultūros namus atvyko ir TV laidos administratorė Ingrida Kazlauskaitė bei vienos merginų grupės narė Skaistė Steikūnaitė su dukrele Patricija. Dainininkės atžala scenoje pasirodė drauge su atlikėja Elena Puidokaite - Atlanta.

,,Labai džiaugiamės ir dėkojame už muzikantų ir socialinių partnerių paramą. Be jų šis renginys negalėtų įvykti“, - kalbėjo I. Pranskevičiūtė.

Renginyje taip pat buvo įteikti NVO vaikams konfederacijos „Geriausio vaikų draugo“ apdovanojimai už nuopelnus ir nuoširdų darbą vaikų gerovės srityje.

,,Kiekvienais metais konfederacija auga – tiek narių skaičiumi, tiek gerų darbų mastais. Kasmetinėje šventėje norime padėkoti savo nariams, partneriams bei būsimiems draugams, kurių dėka vaiko gerovė tampa vis svarbesnė kiekvieno žmogaus gyvenime“, - sakė NVO vaikams konfederacijos garbės prezidentė, Vilniaus pedagoginio universiteto Socialinės komunikacijos instituto direktorė, profesorė Giedrė Kvieskienė.

2005-aisiais įsteigta NVO vaikams konfederacija, vienijanti daugiau nei 70 įvairių organizacijų, dirbančių vaikų gerovės srityje, yra didžiausia vaiko teises ginanti organizacija Lietuvoje, atstovaujanti šalį Rytų Europos ir Baltijos kraštų „NVO - UNICEF“ tinkle.

Renginio akimirkos – DELFI nuotraukų galerijoje: