Antroje vietoje liko vis dar su prokurorais besibylinėjantis Viktoras Uspaskich.

Paskutinėje vietoje šiuose „POP TOP“ rinkimuose liko buvęs Lietuvos žemės ūkio rūmų pirmininkas, dabar parlamentaras, Jonas Ramonas. Jis surinko vos virš keturių šimtų DELFI lankytojų balsų.

Praėjusio balsavimo rezultatai:VardasBalsai 
Arūnas Valinskas6905 
Viktoras Uspaskich965 
Artūras Zuokas947 
Saulius Stoma517 
Jonas Ramonas439 

Šį kartą „Kakadu” ir portalas DELFI siūlo išrinkti gražiausią fotomodelį. Balsavimas prasideda šiandien ir tęsis iki pirmadienio. Rezultatai bus skelbiami antradienio „Kakadu” laidoje 21 val. per LNK, o vėliau ir DELFI portale.

„Pop Top" siūlomos pretendentės:

Gintarė Ramonaitė. LNK realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Gintarė Ramonaitė, atrodo, viską padarytų dėl populiarumo. Viešai bučiuojasi su merginomis, drąsiai kalba apie nuotykius lovoje ir prisipažįsta draugavusi su skandalingais šou pasaulio atstovais. Neseniai Gintarė nusifotografavo beveik nuoga. Tai padarė taip pat trokšdama populiarumo. Be to, Gintarė susirado ir naują draugę!
Foto: "Klubas" (A.Gintalaitės nuotr.)

Natalija Zvonkė. Skandalingoji merginų grupės „Yva“ lyderė Natalija Zvonkė taip pat neslepia, kad populiarumą atneša pusnuogės fotosesijos ir vieši nusirenginėjimai. Juk pati išgarsėjo tuomet, kai vienoje laidoje prieš visą Lietuvą nusimovė apatines kelnaites. O neseniai nusifotografavusi vienoje fotosesijoje, sulaukė dar didesnio vyrų dėmesio. Įdomu, ar ištekėjusi gražuolė taip tik erzina savo vyrą, o gal ieško naujo?


Foto: Asmeninio archyvo nuotr.

Vaida Židonytė. Fotomodelis ir verslininkė. Vaida Židonytė kaip graži ir seksuali mergina pripažinta ne tik Lietuvoje. Ji dažnai kviečiama fotografuotis įvairiausioms reklamoms ir žurnalų viršeliams visoje Europoje. O visai neseniai mergina Šiauliuose atidarė grožio saloną. Kaip Vaida sako, toks verslas jai ir malonumas ir puikus darbas.
Foto: „Klubas“

Jurgita Tvarijonaitė. Modelis, aktorė ir … mama. Jurgita Tvarijonaitė vos tik sudalyvavo seksualioje fotosesijoje Lietuvoje, iš karto išgarsėjo. Ją, kaip seksualią gražuolę, iškart pastebėjo šimtai, o gal ir tūkstančiai vyrų. Taip pat ir prodiuseriai. Jurgita tapo ir reklamų, ir prestižinių žurnalu veidu. Kiek vėliau seriale „Saulius ir Jurga“ atliko pagrindinį vaidmenį. O visai neseniai moteris susilaukė pirmagimio berniuko. Būtent jam gražuolė mama dabar skiria daugiausia dėmesio.


Foto: Asmeninio archyvo nuotr.

Berneen. Juodaodė gražuolė, dainininkė ir TV laidų vedėja Berneen pastaruoju metu itin dažnai pastebima prestižinių, pasaulyje garsių žurnalų fotografų bei redaktorių. Egzotiškos išvaizdos merginai fotografuotis labai patinka. Juk ji visuomet norėjo būti garsi. Ne tik Lietuvoje. O įvairios fotosesijos – tai raktas į populiarumo viršūnę.
Foto: LNK

Karina Krysko. Mergina, kurios šiuose rinkimuose nepaminėti negalima. Pernai „69 danguje“ atlikėja buvo išrinkta seksualiausia mergina Lietuvoje. Nors jos širdis ir užimta, tačiau dauguma stipriosios lyties atstovų ją tiesiog garbina. Todėl kiekvienas leidinys, ypatingai skirtas vyrams, trokšta jos nuotrauką išspausdinti viršelyje? Juk toks grožis…
Asta Valentaitė. Dar viena verslininkė ir gražuolė. Laimučio Pinkevičiaus žmona, neseniai tapusi pasaulinio garso žurnalo debiutinio numerio viršelio veidu. Apie tai svajojo tūkstančiai Lietuvos gražuolių, kurios buvo pasiryžusios netgi nusimesti visus rūbus dėl tokio titulo. Tačiau Astai to neprireikė. Ji savo grožiu nugalėjo visas.


Foto: TV3

Giedrė Rusytė. Viena iš seksualiausių Lietuvos moterų ir mamų. Ne tik pripažinta fotomodeliu, bet ir gabia verslininke, Giedrė Rusytė ilgam užtruko JAV. Ji plečia savo verslo planus ir stengiasi, kad gražiausias Lietuvos merginas pamatytų pasaulis. Tačiau įdomiausia, ar Giedrė skiria bent kiek dėmesio savo širdies reikalams. O gal anapus Atlanto susirado draugą?
Foto: „Klubas“ (A.Chlebinskaitės nuotr.)

Edita Daniūtė. Garsiausia ir gražiausia Lietuvos sportinių šokių šokėja Edita Daniūtė – Vasiliauskienė dar visai neseniai nebūtų ryžusi seksualiai fotosesijai. Tačiau po dukrelės Evitos gimimo, suprato, kad moterišką grožį būtina išsaugoti. Todėl neseniai sudalyvavo itin seksualioje fotosesijoje. Ir... rezultatas puikus! Nors jos grožį pastebėjo šimtai vyrų, jos sutuoktiniui tai nelabai patiko.
Donalda Meiželytė. Televizijos laidų vedėja, dainininkė ir aktorė. Donalda Meiželytė nuo šiol ir Seimo narė. Kartu su visa, taip daugelio vadinama, šoumenų partija, valdys Lietuvą. Manoma, kad Donaldos kelias į seimą prasidėjo būtent nuo fotosesijos, kurioje moteris apsinuogino!
Balsavimas baigėsi