"Nors dėl visko, kas liečia mūsų pirmagimį, laikomės tylos politikos, tačiau galiu pasakyti, kad sūnui vardo dar neišrinkome. Tai labai sudėtingas sprendimas, todėl dar šiek tiek pamąstysime", - sakė Jurgis Didžiulis, kurio sūnus gimė paskutinę praėjusių metų dieną.

Lygiai taip pat dėl savo sūnaus vardo neapsisprendžia ir atlikėja Rūta Ščiogolevaitė: "Turime kelis variantus, tačiau iš jų dar neišrinkome tinkmiausio. O kolkas sūnų vadiname pačiais gražiausiais mažybiniais vardais".

Matyt dėl to, kad manekenės ir modelių agentūros bendrasavininkės Renatos Mikailionytės sūnus - ne pirmas vaikas jos šeimoje, ji ir gyvenimo draugas Mindaugas Morkūnas-Cukrus apsisprendė kur kas greičiau. Savo sūnui jie davė Justo vardą. "Mums tas vardas patiko. O ypač po to, kai pasiskaitėme jo reikšmę", - sakė Renata. (iš lotynų kalbos išvertus "justus" reiškia "teisingas").

Tomas Krivickas-Psichas tėvu tapo prieš savaitę. Jo draugė Rima pagimdė mergytę. Dėl vardo pora apsisprendė labai lengvai: "Vardo istorija tikrai juokinga. Mano draugų šeimose - daug berniukų. Pasak senovės išminties, jei iš eilės gimsta daug sūnų, tuomet artėja karas. Juokdamasis leptelėjau, kad jei gims sūnus - bus Karas, o jei dukra - Taika. Gimė dukrytė, taigi savo žodį beveik ištesėjau - pavadinau ją Mira ("mir" išvertus iš rusų kalbos reiškia "taika").