Linksmybės iki paryčių

„Neparuošėme šiandien programos, laisva ranka pagrosime,“ – pusantros valandos vėluodamas pradėti žadėtą koncertą pranešė gimtadienį švenčiantis atlikėjas. „Biškuliuką“ pagrosim, „biškuliuką“ pagersim, vėl pagrosim, vėl pagersim,“ – vakaro programą pristatė jis.

Su kitais „Requiem“ nariais dainininkas atliko ne tik savo, bet ir „BIX“, „Šiaurės krypties“ dainas. Į sausakimšą salę vienas po kito veržėsi dovanomis apsikrovę draugai ir drąsiai sveikino scenoje dainuojantį Tomą.

Linksmybės „Bix bare“ tęsėsi iki 1:30 val. nakties, o vėliau persikėlė į T.Krivicko-Psicho barą. Kitą rytą jis buvo itin gerai nusiteikęs ir džiaugėsi puikiai pavykusiu gimtadieniu.

Didžiausia dovana – draugai

Po gimtadienio linksmybių atlikėjas į namus parsinešė daugybę dovanų - pakabuką su tikro ryklio dantimi, kepurę, „Kamasutros“ pozomis išmargintą kaklaraištį, „PlayStation“ žaidimą, daugybę gėlių ir alkoholinių gėrimų butelių.

„Aš pamačiau, kiek aš turiu draugų, gerų draugų. Jie myli mane - tai didžiausia dovana, - džiaugėsi jis. - Jų akys, šiluma, meilė... Daugiau man tikrai nieko nereikia. Turbūt ir muzika pralaimėtų prieš draugus“.

T.Krivickas-Psichas įsitikinęs, kad daugiau gimtadienių nebešvęs. „Visą naktį galvojau, kada darysiu kitą gimtadienį ir sugalvojau, kad kai man sueis 666 metai. Labai tikiuosi, kad aš sulauksiu tokio amžiaus, kada galėsiu vėl švęsti. Tik neįsitikinęs, kad man pavyks,“ – juokėsi jis.

Gimtadienis – brandos įtvirtinimas

Nors T.Krivicko-Psicho vardas vis dar asocijuojasi su pašėlusiu, nerimtu vaikinu, tačiau šiandien drąsiai gali pasakyti – jis jau senai subrendo.

„Kai buvau realybės šou „Akvariume“, suaugau per kelis mėnesius, nes iki tol visiškai nieko nesupratau. Tada pradėjo keistis ir suvokimas, požiūris į gyvenimą, – kalbėjo jis. – O šis metų skaičius – pasikeitimo įtvirtinimas“. Tiesa, rimtu, per anksti save sendinančiu vyru jis nesijaučia.

Dėl šeimos laikys vairavimo teises

Sausį su ilgamete drauge Rima susilauksiantis mažylio, T.Krivickas sutinka, kad šios gyvenimo permainos jį padarė atsakingesnį. Vienas iš įrodymų – jis pagaliau ryžosi išsilaikyti vairavimo teises. Ketvirtadienį jo laukia vairavimo testas.

„Turėjau ne vieną automobilį gyvenime, visą Europą išmaišiau be teisių ir krūvas baudų sumokėjau, - pasakojo jis. – Šeimai reikalingas automobilis, o be teisių su vaiku „durniuoti“ nebegalima. Pasijutau, kad amžius ir šeimyninė situacija įpareigoja mane laikytis teises“.

Jis teigė, kad šeimai yra senai pasiruošęs, todėl tik mėgaujasi mažylio laukimu: „Geras jausmas, džiaugsmas, jokių nuogąstavimų, nerimavimų, tik atsipalaidavimas. Pats esu nustebęs, kad taip yra“.

Merdėjimo laikas baigėsi

Dainininkas drąsiai prisipažįsta, kad ne viską jis padarė iki Kristaus amžiaus, ko tikėjosi. „Po Akvariumo mano gyvenime atsirado toks periodas, kai aš nieko nepadariau. Nežinau, kodėl žmonės vis tiek jaučia man palankumą, gerbia. O už ką – aš nesuprantu,“ – kalbėjo jis.

Dainininkas nesijaučia to nenusipelnęs. „Blyn, tas š... „Akvariumas“ mane kai išspjovė, pavertė tokiu žmogumi, kad negalėjau ilgą laiką nieko daryti. Dabar tik pradedu kažką galėti, – nauja pradžia džiaugėsi jis. – Po šou praėjus 6- 7 metams, aš galiu pasakyti, kad tiek laiko merdėjau kaip muzikantas, kaip asmenybė, kaip žmogus, aš daug nukentėjau“.

Ne veltui pastaruoju metu jis laido kritiškas replikas realybės šou meistrui Arūnui Valinskui. Vienas iš gimtadieninių tostų taip pat neapsiėjo be jo paminėjimo: „Šią sklidiną taurę geriu už jus visus, Valinsko priešus“.

Kristaus amžiaus sulaukęs atlikėjas tikina, kad neilgai trukus pribręs laikas ir jam nebus gėda išleisti į žmonės savo naujus kūrinius.