Rusijoje M.Galkino fenomenas lyginamas su kometa – trisdešimtmetis yra bene jauniausias tokį populiarumą pasiekęs atlikėjas. M.Galkino pasirodymas TV ekrane garantuoja aukščiausius reitingus, jo honorarai – patys didžiausi, be šio artisto neapsieina joks didesnis renginys, tarp M.Galkino gerbėjų – ryškiausios Rusijos estrados žvaigždės.

Trečią kartą populiarųjį atlikėją galėsime išvysti ir Lietuvoje – čia jis atskrido po užsakomojo renginio iš Monako, trumpam užsukdamas į Maskvą.

„ČIA KULTŪRINGA ŠALIS“

Šio artisto koncertinio turo rengėjai pabrėžia M.Galkino paprastumą, tačiau L.T. pavyko išsiaiškinti, kad Rusijos žvaigždė nepraleidžia progos pasimėgauti tokio lygio garsenybei deramais įgeidžiais.

M.Galkino organizatoriams sudarytame reikalavimų sąraše smulkiai nurodyta, kokie sumuštiniai turi būti paruošti, kokia kava, arbata, vanduo. M.Galkinas dievina karštą štrudelį su obuoliais (pyragas – aut. past). Mėgsta vaisius ir absoliučiai negeria alkoholio.

Humoristas nori būti apgyvendintas labai gerame viešbutyje, lova turi būti patogi. (Šį kartą jis apsistos „Gabijoje“ Palangoje). Tačiau primygtinai siūlomos apsaugos M.Galkinas kategoriškai atsisakė.

„O kam man to reikia? „Jeigu ką“? O kodėl turėtų būti „jeigu ką“?“ – atsikalbinėjo jis. Net įtikinėjamas, kad naktinėje Palangoje būna visko, jis nukirto: „Nieko nebūna, čia yra Lietuva, kultūringa šalis“.

SVARBIAUSIA – GERA AKUSTIKA

Pagrindinis M.Galkino reikalavimas koncerto rengėjams – labai gera akustika bet kurioje salės vietoje, kad žmonės galėtų girdėti kiekvieną žodį, kurį jis ištaria. Privalomi ir du dideli puodukai arbatos, kad scenoje galėtų atsigaivinti, kai nuo ilgo kalbėjimo išdžiūsta burna.

Reikalavimų sąraše atsirado ir kirpėjo paslaugos – to M.Galkinas pageidauja nuo tada, kai iš prigimties garbanotas artistas savo plaukus panoro tiesinti.

NEMĖGSTA MERSEDESŲ

M.Galkinas nemėgsta mersedesų. Jei tik įmanoma, renkasi kitos markės automobilį. Iš Vilniaus į Palangą jis panoro važiuoti 7 klasės BMW.

Neatsilikdama paskui žvaigždę patraukė ir ORT 1 filmavimo komanda, kurią sudaro du operatoriai, režisierė ir jos asistentė. Rusijos televizijos kamanda, kursianti filmą apie M.Galkino biografiją, vietą filmuoti rinkosi iš Jūrmalos, Sočio ir Palangos.

M.Galkino biografijos fonu pasirinktas Lietuvos pajūris – dėl išvaizdaus kraštovaizdžio.

DIEVINA GĖLES

Rugpjūčio 7 d. Palangos vasaros koncertų salėje pasirodysiantis humoristas dievina gėles. M.Galkinas yra prisipažinęs, jog pagal gėlių glėbio apimtį po koncerto jis sprendžia apie savo populiarumą.

Gal todėl per atlikėjo jubiliejų surengtame vakare į vieną brangiausių Maskvos restoranų „Parizijen“ buvo atgabenta net 10 000 orchidėjų žiedų tiesiai iš Naujosios Zelandijos.

Beje, artistas su gautomis puokštėmis nesielgia atmestinai ir, skirtingai nei daugelis kitų atlikėjų, nepalieka jų scenoje likimo valiai. Visas gautas gėles jis vežasi į viešbutį, geriau išsilaikiusias merkia savo kambaryje, likusiomis personalui pasiūlo papuošti fojė ar restoraną.