Praėjusią vasarą Eglė ryžosi plastinei operacijai. Jos metu merginai buvo krūtų didinimo operacija riebalais. Apie tai tuomet moteris pasakojo ir „Delfi“.

„Mes, moterys, žiūrėdamos į savo kūną, tikrai randame prie ko prikibti. Tobulumui juk ribų nėra. Pamenu, būdama 21-erių sugalvojau, kad viskas, tikrai noriu krūtinės korekcijos. Tačiau, matyt, mūsų su gydytoju, į kurį kreipiausi, nuomonės kiek išsiskyrė – jis siūlė krūtinę didinti implantais, tuo tarpu aš ir tada svarsčiau apie korekciją savais riebalais. Tad operacijos tuomet atsisakiau, nes atsirado įvairių dvejonių. Dabar suprantu, kad pasirinkti tinkamą specialistą – itin svarbu – prieš kurį laiką „Delfi“ tikino Eglė. – Tačiau praėjusių metų pradžioje, jau karantino metu grįžusi iš kelionės po Japoniją pagalvojau – o kodėl nedarau to, ko noriu būtent aš? Man jau 29-eri, tad gimtadienio proga nusprendžiau pasidovanoti krūtinės korekciją.“

Eglė Jakštytė / Foto: "Nordclinic"

Dabar E. Jakštytė apie plastinę operaciją prabilo ir laidoje – įvardijo ir nepatogumą, kilusį iškart po procedūros.

„Beveik prieš metus laiko turėjau operaciją. Tuo metu tikrai buvau priaugusi svorio, – laidoje kalbėjo Eglė. – Man buvo atlikta krūtų didinimo operacija savais riebalais. Iš tiesų, čia visų moterų svajonė. Dabar mano krūtinės dydis – C. Tai va tuo metu daug valgiau. Tačiau po naujųjų metų susiėmiau. Nusprendžiau, kad reikia grįžti į režimą. Man dažnai būna, kad sausio 1-ąją susidėlioju planelį bent dviem mėnesiams. <...> Buvo motyvacija, kad važiuosiu į kelionę, norėsiu užsidėti maudymosi kostiumėlį.“

Žinoma mergina sulaukė klausimo ir apie vasario mėnesio kelionę į Tenerifę. Žiūrovas, atsiuntęs klausimą tikino, kad tuomet Eglė sulaukė daug kritikos, neva tokiu sudėtingu ir pavojingu metu keliauti nederėtų.

„Daugiau pasipiktinimų buvo po Japonijos. Kai tik prasidėjo pandemija, išskridau į Japoniją ir užstrigau dviem mėnesiams. Čia matyt apie tai. <...> Išskridome kovo 7, po savaitės viskas ėmė užsidarinėti. Dar prieš kelionę socialinėje erdvėje buvau parašiusi nemažą įrašą, klausiau žmonių nuomonės, važiuoti ar ne. Pasitaikė ir piktų komentatorių“, – pasakojo mergina.

Eglė Jakštytė su draugu Japonijoje
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, nors užstrigimas svečioje šalyje jai ir buvusiam sužadėtiniui buvo netikėtas, Eglė teigė puikiai leidusi laiką.

„Tai buvo neeilinis įvykis mano gyvenime. Japonija – nepigi šalis. Tačiau skridom pas draugus, pas juos ir gyvenom. Kainavo tik pragyvenimas, – tikino Eglė. – Tokio buto, kuriame gyvenome, nuoma Japonijoje siekia 10 tūkst. eurų. Labai brangu ten.“

Nors šiandien Eglė gyvena Vilniuje, jos šaknys – Utenos rajone esančiame Radeikių kaime. Laidos „Nepatogūs klausimai“ žiūrovas uždavus klausimą, ar niekada nejautė gėdos dėl to, kad augo mažame miestelyje, dainininkė buvo atvira ir netgi prisiminė paauglystėje nutikusią istoriją.

„Kai buvau 18 metų ir laimėjau projektą, pristatydami sakydavo – Eglė Jakštytė iš Radeikių kaimo. Labai tai pabrėždavo, o aš galvodavau, kad kažkaip keistai. Aš noriu būti žvaigždė, o čia – iš kaimo kažkokio. Lįsdavo ir aukštaitiškas akcentas, ypač tai jausdavosi interviu metu. Į save žiūrėdavau kritiškai, – sakė mergina. – Bet jeigu žmogus neigia savo prigimtį, neigia savo šaknis, jis labai sunkiai kažką pasieks gyvenime. Realiai man taip ir atsitiko – nesupratau, kas aš esu, kokia mano asmenybė, gėdijausi, kad užaugau kaime, kad trūko šeimoje pinigų. Buvo ir sunkių laikų. Vėliau pagalvojau, kad reikia labai didžiuotis, ką turi, stengtis to neneigti ir tada tampi savimi, būni unikalus.“

Eglė Jakštytė Japonijoje
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Nors Eglė gyvenime kurį laiką, kad stengėsi būti tuo, kuo nėra, dabar ji tikino esanti visiškai atradusi save.

„Buvau drovi, naivi – man tuo metu tai buvo minusas. Neturėjau stabilumo. Dabar jau atėjo pasitikėjimas savimi. Tačiau lūžis įvyko tik prieš 2-3 metus. Pradėjo dėliotis mano asmenybė. <...> Prie to prisidėjo ir gyvenimo pokyčiai. Tuomet išsikrausčiau iš Vilniaus, gyvenau Klaipėdoje, ten gal kiek nepritapau. Nesijaučiau, kad tas miestas mano“, – kalbėjo E. Jakštytė.

Tiesa, į Klaipėdą Eglė išsikraustė ne atsitiktinai – čia gyveno jos mylimasis Simas, po kurio laiko tapęs ir sužadėtiniu. Tačiau neseniai plaukus bordo atspalviu persidažiusi ELLEY neslėpė, kad nauji plaukai simbolizuoja ir sudėtingus pokyčius asmeniniame gyvenime.

„Išsiskyriau. O apie plaukų pokyčius galvojau senokai. Pagal zodiaką esu liūtas, jo stichija – ugnis. Man trūko kažko tokio, tai šitie plaukai tapo lyg simbolika – kūrybine prasme ir visomis kitomis, – tikino atlikėja ir paatviravo apie nutrūkusius santykius. – Turėjom tikrai labai gražius dvejus metus. Pradėjau tikėti tikra meile, buvo labai gražūs jausmai. Bet kažkas ėmė griūti. Tai įvyko beveik iškart po sužadėtuvių – lyg koks prakeiksmas. Ėmė kirstis mūsų požiūriai, pradėjo rodytis tikri veidai. Ėmėme labai dažnai pyktis, išsiskyrė nuomonės dėl vestuvių, šeimos kūrimo. Pavyzdžiui, aš norėjau šeimą kurti tik po vestuvių, o vestuvių nėra. Pradėjau klausyti savo širdies. <...> Širdis sakė, kad yra šiokių tokių nesutapimų, mačiau, kad jis ima darytis nelaimingas, aš nelaiminga, nebežinojom, kaip grįžti.“

Laidos vedėjui R. Mackevičiui pastebėjus, kad apie skyrybas Eglė kalba per daug neatskleisdama priežasčių, moteris papasakojo, kad toks yra jųdviejų susitarimas.

„Mes bendraujam. Pasakiau jam, kad einu į šią laidą. Jis nenori, kad pasakočiau daug. Renku žodžius, nenoriu pasakyti per daug, – atviravo E. Jakštytė. – Mus išskyrė gana buitiniai dalykai ir požiūris. <...> Yra toks posakis, kad moteris neturi būti per daug protinga. Aš ėmiau skaityti daug knygų, pradėjau daugiau reikštis, sakyti, kas man netinka. Pradžioje buvo daug lengviau, kai buvau paprastesnė. <...> Jis jau norėjo vaikų, aš turėjau savo planą, nenorėjau spaudimo.“

Eglė Jakštytė-Eley
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant visko, moteris įvardijo ir momentą, kada jiedu santykiuose padėjo galutinį tašką.

„Verdikto pas mus nebuvo, tiesiog taip pavargom vienas nuo kito, kad nusprendėm skirtis abu. Skyrybos įvyko kelionėje – galutinai supratom, kad jau viskas. Buvome Tenerifėje. Taip išėjo, kad ten laiką leidau viena. Buvo labai skaudu, – neslėpė žinoma mergina. – Norėjau gražinti sužadėtuvių žiedą, bet jis nenorėjo, kad atiduočiau.“

„Nepatogių klausimų“ metu E. Jakštytė išsakė savo poziciją ir LGBT klausimu.

„Aš esu už. Esu už meilę. Jeigu žmogus sugeba mylėti – nes kai kurie to nesugeba – jokio skirtumo, jei tai tos pačios lyties atstovas. Būkit laimingi. Dar galvoju, kad LGBT daug kam asocijuojasi su dviejų vyrų lytiniu aktu. Gal yra atmetimo reakcija, – kalbėjo Eglė. – Daug kas galvoja, kad ten nėra meilės.“

Įdomu tai, kad su panašiu atveju gyvenime buvo susidūrusi ir pati atlikėja. Mergina papasakojo patirtį apie buvusį vaikiną, išdavusį ją su kitu vyru.

„Bendravau su vienu vaikinu, paskui paaiškėjo, kad jam patinka ne tik moterys. Radau žinutes, susirašinėjimas vyko su vyrais. <...> Manau, nereikėtų kurti santykių su mergina, jei patinka vyrai, – įsitikinusi mergina. – Man buvo ganėtinai didelis šokas. Aš pirmą kartą susidūriau su tuo. Konkurencijos nepajutau, bet nesupratau, kas vyksta. Gal apie tai nelabai daug ir žinojau. Traktavau tai kaip neištikimybę. Jis teisinosi, kad tuomet buvo neblaivus.“

Daug kas dar pamena, kad Eglė net trejus metus draugavo su Žilvino Žvagulio sūnumi Ryčiu. Nors pora jau prieš kurį laiką pasuko skirtingais keliais, vis tik mergina sulaukė žiūrovo klausimo apie jų skyrybų priežastį.

„Rytis buvo barmenas, mes susipažinome už baro – aš jį pakalbinau. <...> O su juo išsiskyrėme dėl to paties mano asmenybės augimo“, – prisiminė dainininkė.

Eglės Jakštytės-Eley vaizdo klipo filmavimų užkulisiai
Foto: Organizatoriai

Kalbėdama laidoje E. Jakštytė prasitarė, kad kol kas apie naujus santykius negalvojanti – nori susiorientuoti į muziką. Taip pat mergina netikėtai prisipažino vis dar puoselėjanti jausmus buvusiam sužadėtiniui. Pasiteiravus, kokie tai jausmai, Eglė atsakė atvirai – tai meilė.

„Manau, teisingas posakis, kad jeigu myli, tai paleisk. Šiaip labai skaudus skirtis, kai dar myli. Tačiau kai santykiai ima darytis toksiški, reikia priimti sprendimus“, – tikino Eglė ir patvirtino, kad kelio atgal jau nėra.

Vienkartiniai santykiai atlikėjai taip pat svetimi. Tačiau, nepaisant to, E. Jakštytė-ELLEY yra turėjusi toli gražu ne vieną mylimąjį.

„Nesu turėjusi vienos nakties nuotykių. Kad prieiti iki sekso, man reikia kažkokių veiksmų, turi būti emocinis ryšys“, – sakė Eglė ir paatviravo, kad suskaičiuoti visus gyvenime ją lydėjusius mylimuosius prireiktų abiejų rankų pirštų.

Visą pokalbį su Egle Jakštyte galite pamatyti vaizdo įraše straipsnio viršuje.