Užtarnautų atostogų metu Palangos poilsiautojams sudaroma galimybė išvysti tris grupes, darančias neabejotiną įtaką visam Rusijos šou verslui.

Pirmieji, vidurvasary (liepos 13 d.), ant scenos kops “vežančio”, intelektualaus roko grupė “Bi-2”.

Nuo 1988 metų muzikuojantys vaikinai plačiai pastebėti buvo tik 1999 metais, po filmo “Brat – 2” pasirodymo. “Pulkininkui niekas nerašo” - niūniavo visų posovietinės erdvės respublikų melomanai ir netik.

Šis hitas nubloškė grupę ant šlovės olimpo, nuo kurio ji taip ir nebenulipo. Nuo tada grupė įrašė ne vieną albumą ir hitą (“Serebro”, “Doroga” ), o darbai vykdavo geriausiuose Amerikos ir Australijos įrašų studijose.

Net Nickas Cave’as įvertinęs kūrybinio tandemo potencialą atvėrė savo studijos duris. Matyt ne veltui “Bi-2” visų be išimties muzikos kritikų tituluojama MTV roko standartus atitinkančia grupe.

Ir be jokių slaviškų pagraudenimų apie berželius ir Afganistaną.

Po savaitės (liepos 18 d.) tikra sensacija Lietuvos žemėje, mat į ypatingai įtemptą koncertų grafiką (500 koncertų per 2 metus) grupė “Gliukoza”(pastarųjų metų Rusijos TOP 5 dalyvė) įrašė ir Palangos vasaros estrados vardą.

Tai bus išskirtinis gyvo garso šiuolaikinės muzikos šou, mat scenoje be 5 grupės narių muzikantų dalyvauja milžiniškos pripučiamos lėlės, lazeriai, projekcijos bei įspūdingos dekoracijos. Platininiai albumų pardavimai, didžiausio populiarumo sulaukę projektai su įžymiausiais rusų vokalistais ir personaliniai hitai (“A sneg idiot”, “Nevesta” ir kt.) neliko nepastebėti.

“Gliukoza” gavo prestižinį MTV „Best Russian Act“ apdovanojimą ir kitus: „Metų atradimas“, „Metų personažas“, „Metų daina“, „Metų bomba“, „Auksinis gramofonas“, „Šimtaprocentinis hitas“, „Muz-TV apdovanojimas“ ir „Metų prasiveržimas“.

“Gliukoza” kolektyvas neabejoja, kad specialiai Lietuvai ruošiamas pasirodymas taps vienu spalvingiausiu kada nors vykusiu reginiu Lietuvoje.

Na, o Rugpjūčio 11 dieną į Palangos vasaros estradą atvyksta Rusijos grupė, kurią tikrai galime pavadinti daugiausiai gerbėjų turinčia Lietuvoje – tai nepakartojami “Ruki Verx”. Kas gi negirdėjo dueto mega hitų – “Mališ”, “Student”, “Nataša”, “A devočkam tak cholodno”?! Kam gi neteko linksmų vasaros dienų praleisti “Ruki Verx” muzikos fone ?!

Jie atvyksta ir Palangos vasaros estradoje bus tikrai karšta. Visi koncertai iki šiol vykdavo sausakimšose salėse, taip kad bilietais patariama pasirūpinti iš anksto.