Lyg pamiršę karčią lietuviškų pasirodymų patirtį, daugelis pašnekovų šnekėjo apie laurus ir pjedestalą. Tie, kas nesiryžo prognozuoti konkrečių skaičių, nepagailėjo taiklių replikų.

Net ir eurokomisarė Dalia Grybauskaitė trumpam atsikvėpė nuo rimtosios euro vizijos ir pasidalijo mintimis apie linksmąją.

Prezidentas Valdas ADAMKUS:

„Prognozuoti tikrai nenoriu, bet labai norėčiau palinkėti vienintelio dalyko – kad juos lydėtų sėkmė ir būtų atitinkamai gerai įvertinti, užimtų kuo aukštesnę vietą!”

Ministrė Vilija BLINKEVIČIŪTĖ:

„Labai norėčiau ir tikiuosi, kad „LT United” paklius į finalą – už tai sirgsiu šį vakarą prie televizoriaus. Linkiu didelės sėkmės!”

Vilniaus katedros klebonas RIČARDAS DOVEIKA:

„Oi, sunku pasakyti! Nežinome. Paklausti Aukščiausiojo? Dabar?! Na, kadaise futbolo pasaulio čempionato nugalėtoją atspėjau. „Lietuvos ryto” priedas „Sostinė” prieš 2002-ųjų pirmenybes Gedimino prospekte teira-vosi, kas laimės. Spėjau, kad Brazilija, ir pataikiau. „LT United” daina – pakankamai įdomi, netradicinė. Dėmesys tikrai bus atkreiptas, į finalą tikrai pateksime. O finale gal kokią 15 vietą užimsime, nežinau”.

Seimo pirmininkas Viktoras MUNTIANAS:

„Prognozuoti man būtų labai sunku. Manau, paprastai visi drąsūs ir originalūs dalykai patrauklūs žmo-nėms, todėl „LT United” gali konkuruoti ir pakankamai rimtai. Į tokius akcentus labai daug kas atkreipia dėmesį. Bet ar šįvakar paklius į dešimtuką – nežinau”.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Antanas SIREIKA:

„Laimėti gali! Nes tokios dainos niekas nesukūrė, nedainavo, nebent Freddie Mercu-ry: „Mes – čempionai!” Sakau kaip lietuvis: ką išsiuntėme, su tais ir turime stengtis laimėti. Bandau spėti, kad jie bus nugalėtojai vien todėl, jog tai yra lietuviai! Reikia būti patriotais”.

Eurokomisarė Dalia GRYBAUSKAITĖ:

„Kas, „Eurovizija”? Reikia galvoti apie euro zoną! Neturiu tikslių duomenų ir negaliu atlikti išsamios padėties analizės, tad atsisakau pateikti konkrečią įvykių raidos prognozę. Tačiau neabejoju dėl vieno: vyrukai verti audringų ovacijų ir bisų vien už gebėjimą susivienyti – „United”, sutelkti pastangas ir individualius gebėjimus Lietuvai pagarsinti – šiaip ar taip – LT, ir bendrai suformuluotam tikslui pasiekti – „We Are The Winners”. To iš jų galėtų pasimokyti daug kas. Tokie šaunuoliai tikrai turi savybių patekti į penketuką. Į kelintą vietą – lems daugybė veiksnių ir aplinkybių. Tačiau bet kuriuo atveju jie laimės gerą nuotaiką ir smagų laiką – sau ir savo rėmėjams”.

Odontologė Renata SMAILYTĖ:

„Arba pirma, arba paskutinė! Kita vieta manęs netenkina. Jei mes mokame pasijuokti, reikia tikėtis, kad ir visa Europa mokės pasijuokti iš mūsiškių pasirodymo. Bet aš kai su Rolandu Skaisgiriu pabendrauju, užsimanau, kad „LT United” grįžtų į jo vestuves šeštadienį. Antraip Rolandui bus liūdna per vestuves, jei Marijono nebus”.

Europarlamentaras Vytautas LANDSBERGIS:

„Gali jie padaryti įspūdį žiūrovams – savo energija ir sąmojinga laikysena, kurią mačiau ekrane. O gali ir nepatikti toks didelis gyrimasis. Jie nuėjo tokio šokiruojamo vaizdo keliu. Tiesa, suomių vaizdas kur kas labiau šokiruoja! Žodžiu, gali būti labai skirtingai ir aš nenoriu prognozuoti”.

Televizijos žvaigždė Nomeda MARČĖNAITĖ:

„Aš nemėgstu pačios „Eurovizijos”. Nepatinka, nežiūriu! Bet šitie vaikinai man tikrai labai patinka! „Žiauriai” patinka! Ir šis „gabalas” patinka! Jeigu būtų mano valia, jiems duočiau labai gerą vietą. Manau, šįvakar jie paklius į dešimtuką. Jeigu pasi-seks, jie galėtų ir pirmą vietą užimti! Nors jie teisinasi, kad daina sukurta specialiai „Eurovizijai”, manau, Lietuvoje ji tikrai taps klasika. Kai solidūs vyrai, jau nebe mažvaikiai, kuria tokį smagų dalyką, vadinasi, jie drąsūs, nebijantys pakenkti savo reputacijai”.

L.T. būrėja VAIVA:

„Kai dalyvavo grupė „Skamp”, sakiau, kad ji bus dvylikta. Bet „Skamp” man pakišo koją ir užėmė tryliktą vietą. Su „LT United” bus panašiai kaip su „Skamp”. „LT United” tikrai nebus pabaigoje, į dvidešimtuką tikrai pateks. Žodžiu, kaip lietuviams šių metų pasirodymas bus labai geras”.

Signatarė Nijolė OŽELYTĖ:

„Aš manau, kad pirmą! Įdomiausia, kad jie visi – visai ne skandalistai. „LT United” branduolį pažįstu ir galiu pasakyti: drovesnių pačia giliąja žodžio prasme vyrų už Mikutavičių ir Mamontovą man gyvenime nėra tekę sutikti. Tai yra visiškai drovūs žmonės, bet jie pasirinko kitokį įvaizdį. Viskas bus gerai, profesionalumas visada žavi. Juolab kad iš jų trykšta lietu-viams nebūdinga subtili ironija”.

Gėjų klubo savininkas Aleksejus TERENTJEVAS:

„Norėtųsi, žinoma, labai norėtųsi, kad „LT United” pakliūtų į finalą. Norėtųsi ne tik kada nors pakilti iš paskutinių vietų, bet ir kad po pergalės konkursas būtų rengiamas Lietuvoje! Bet reikia turėti omenyje, kad mūsų pasaulyje žiūrovai mažai ką sprendžia. Galiu pasakyti, kad „Eurovizijoje” svarbiausia – seksualūs, patrauklūs atlikėjai. Patikėkite, skaičiuojant rezultatus seksualumas ir patrauklumas lemia itin daug. Gali būti pats talentingiausias dainininkas, tačiau tau teks dainuoti iš užkulisių, nes scenai būsi netinkamas“.