„Į festivalius dažniausiai keliaujame patirti kitokią realybę. Šiuo metu galimybė kokybiškai pailsėti ir atitrūkti nuo įtampos po itin sunkių pastarųjų metų ir mėnesių ypatingai svarbi. Festivalio dalyvius pakviesti į sanatoriją nusprendėme įsigilinę į tai, ką jaučia ir mūsų pačių kūrybinė komanda, pajutome šios temos aktualumą ir vertę“, – pasakoja festivalio „Yaga Gathering“ organizatorius Antonas.

Jam antrina kūrybos prodiuseris ir režisierius Šarūnas Kirdeikis, paaiškindamas, koks buvo pirminis impulsas, padiktavęs šių metų renginio temą. „Supratome, kad visi nori pailsėti ir padaryti tai maksimaliai, be jokios sąžinės graužaties. Manau, kad tai – labai sveika. Patiriant ilgalaikę įtampą, kasdien prisiimant daugybę įsipareigojimų būtina visapusiškai atsipalaiduoti, kad vėliau būtų galima vėl sugrįžti į savąją realybę emociškai praturtėjusiam, laimingesniam.

Festivalyje sieksime holistinio požiūrio į poilsį ir sveikatą – jis bus visapusiškas. Gydantį poveikį teiks muzika, ritmai, garsai, menas, paskaitos, praktinės dirbtuvės, emocijos – viskas, kas išjudina iš stagnacijos.

„Yaga Gathering“ sanatorijos jokiu būdu nereikia įsivaizduoti kaip įprastos gydyklos, festivalyje ji bus visiškai kitokia, magiška, prisitaikanti prie kiekvieno dalyvio troškimų ir poreikių.“

Papildomą dimensiją šių metų festivalyje sukurs tarp realybės ir perkeisto pasaulio iškilusios paslaptingos gydymo katedros, gvildenančios amžino gyvenimo paslaptis.

Jos įtrauks į patyrimų kelionę, kuri prasidės dar iki renginio, todėl anksčiausiai įsigiję bilietus ir užpildę specialią anketą turės galimybę dar stipriau įsijausti į nemirtingumo sanatorijos temą. Tačiau vienu ar kitu etapu prisijungti prie unikalios, būtent šių metų „Yaga Gathering“ festivaliui sukurtos patyrimų kelionės galės ir įsigiję bilietus vėliau.

Kiekvienas turės pasirinkimo laisvę – įsitraukti į gydymo katedrų konstruojamą papildytą realybę, ar likti stebėtoju. Blogų pasirinkimų čia nebus, nes sanatorijos programoje kasdien vyks muzikinė, meninė, jutiminė ir intelektualinė terapija, nukelianti į psichologiškai ramų, bet fiziškai žaismingą ir pašėlusį erdvėlaikį.

Festivalis pasitiks stipria muzikine programa, kurioje pasirodys solidūs atlikėjai iš užsienio ir vietos talentai. „Yaga Gathering“ institucinis partneris Izraelio ambasada pasirūpino, kad renginio dalyviai šiemet galėtų išvysti trio iš Tel Avivo „BĘÃTFÓØT“ su vienu iš puikiai žinomos grupės „Red Axes“ įkūrėjų (Udi Naor) priešakyje, kuris įvels į spalvingą acid-techno ir post-punk rave karnavalą.

Ritmišką house ir techno muzikos skambesį tiesiai iš Meksikos atveš „Zombies in Miami“. Duskwood scenos atmosferą kurs dinamiškas psy-trance muzikos duetas iš Norvegijos „Hutti Heita“ ir svečiai iš Belgijos „Scope“.

Į gydymą garsu įsitrauks ir lietuviškos scenos kūrėjai – prie pulto neišskiriami „Sibilë & Mauras“, tarp chaoso ir tamsos balansuojantis Marijus Klimaitis bei įkvėpimo Baltijos šalių miškuose ieškančių psy-trance entuziastų „Forest Freaks“ projektas „Cenotes“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją