„Tokią svarbią datą vykstantis koncertas bus tikrai išskirtinis. Svarbiausias Kovo 11-osios koncerto akcentas – Lietuvos laisvė ir nepriklausomybė. Atšvęsime kartu, o to laikmečio energijos ir laisvės dainos skambės stipriausiai“, – sako grupės lyderis Saulius Urbonavičius – Samas. „Bus daug tų laikų energijos, laisvės ir roko!“

Palangoje grupė atliks legendiniais tapusius kūrinius „Tarp Europos ir Honkongo“, „Bijom“, „Akli kariai“ bei geriausias „Bix“ dainas iš visos kūrybos. Šventiniame koncerte muzikantai žada autentišką „Bix“ skambesį su pučiamųjų sąstatu ir laisvę pranašavusiomis dainomis – taip, kaip jos skambėjo prieš 32 metus, rašoma spaudos pranešime.

Praėjusiais metais „Bix“ sudrebino lietuvišką muzikos pasaulį išleidę netikėtai atrastą albumą „Berlin ’89“. Šis albumas pasirodė kompaktinės plokštelės formatu, o kūrinys „Tarp Europos ir Honkongo (live in Berlin ’89)“ yra išleistas singlu skaitmeninėse muzikos platformose kartu su kultiniais grupės albumais „Akli karai“ (1991), „La Bomba“ (1992).

Šio albumo pristatymo proga pernai „Bix“ surengė įspūdingą koncertą sostinės Lukiškių kalėjime.

Pasirodymas Berlyne, pilnas koncertas: