Naujas muzikinis – edukacinis projektas atskleis svarbiausius ir negirdėtus faktus apie „The Beatles“ lyderį ir jo spalvingą gyvenimą, rašoma pranešime spaudai. Koncerte skambės gražiausios garsiosios ketveriukės ir Johno Lennono dainos: „Imagine“, „War is over“, „Lady Madona“, „Twist and Shout“, „Come together“, „Obladi Oblada“, „Yellow Submarine“, „Yesterday“ ir kitos.

Daugelio pamėgtas Jokūbo Bareikio ir Rafailo Karpio muzikinis projektas „The Beatles Show“ trunka jau aštuonerius metus, vis dar pritraukia pilnas sales. Jokūbas Bareikis sako, jog idėją sukurti antrą projekto dalį padiktavo patys klausytojai.

„Po koncertų vis sulaukiame klausimų, kodėl nėra vienos ar kitos dainos. Bet sutalpinti į vieną koncertą visko neįmanoma. Pradėjome galvoti apie antrą seriją. Be to pernai Johnui Lennonui būtų suėję aštuoniasdešimt. Norėdami nudžiuginti klausytojus ir pagerbti legendinį muzikantą, sukūrėme antrą projekto dalį. Ji bus įvairialypė, energinga ir galinga. Patys be galo laukiame šių koncertų, nes jie mums teikia daug džiaugsmo. Kai kažką taip smagu daryti, energija liejasi per kraštus, o publika tai jaučia“, – sako J. Bareikis.

Rafailas Karpis žada, kad koncerte netrūks įvairiaspalvių emocijų – nuo maišto iki romantikos. Be to, senos dainos suskambės naujai.

„Mes nesistengiame atkartoti to, ką darė „The Beatles“, o perleidžiame viską per save, ieškome naujo skambesio. Tačiau stengiamės ištransliuoti žmogiškąsias vertybes, kurias bitlai bandė perteikti savo dainomis. Šios vertybės – tai meilė, draugystė, nuoširdumas, užuojauta. Gal iš pirmo žvilgsnio tai skamba banaliai, tačiau tai yra universalios vertybės, kurios gali išgelbėti pasaulį. Johno Lennono dainos persmelktos ieškojimų, užuojautos, žmogiškumo. Stengsimės, kad publika tai pajustų. Pasirodymas bus kupinas skirtingų emocijų: nuo maišto iki romantikos ir nuoširdžios nostalgijos“, – pasakoja R. Karpis.

Ne paslaptis, kad abu scenos draugai dar mokykloje susipažino būtent per „The Beatles“ muziką. Tačiau, pasirodo, garsiosios ketveriukės gerbėjai yra ir kūrybinė grupė.

Koncertinį turą organizuojančios muzikinių projektų agentūros „Pepper Live“ prodiuseris Simonas Kareckas sako, kad tiek publikai, tiek atlikėjams taip patiko pirmasis projektas, kad būtų buvusi nuodėmė netęsti šios puikios muzikinės kelionės.

„Žmonės šį projektą tiesiog pamilo. Kai kurie ateina ir antrą, trečią kartą. Sulaukėme ne vieno laiško, prašančio tęsinio, ir su aistra kibome į darbą. Visa prie šio projekto dirbanti komanda yra „The Beatles“ gerbėjai. Rafailas ir Jokūbas žino grupės istoriją taip pat gerai, kaip Lietuvos himną. Todėl visi iš tiesų mėgaujamės kurdami ir organizuodami šiuos koncertus, o publiką pasiekia daug geros energijos bei pakilios nuotaikos“, – sako S. Kareckas.

Išgirsti J. Bareikio ir R. Karpio pasakojamą Johno Lennono istoriją klausytojai galės jau vasario 27 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje ir moters dienos proga kovo 8 dieną Kauno valstybinėje filharmonijoje.