„Sulaukėme išties daug spėlionių ir klausimų, daug buvo teisingų pastebėjimų, tačiau dar pakankamai liko neatsakytų temų,“ – pranešime spaudai sakė grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

The Roop“ nariai kartu su klipo režisieriumi Sauliumi Baradinsku ir scenografu Daumantu Levicku nusprendė atskleisti visas paslaptis bei papasakoti apie idėjas ir užkulisius šiandien pasirodžiusiame vaizdo įraše „Making of Ohmygodable“.

„Šiame įraše parodysime, su kokiais iššūkiais susidūrėme, kokiais mitais ir pasaulyje garsiais meno kūriniais rėmėmės, kur slepiasi Buda ir Kristus, kuo vardu yra į statulą panaši būtybė ir ką ji reiškia,“ – intrigavo Saulius Baradinskas.

„Gerai! Aš pasakysiu dar vieną dalyką, kuris nepaminėtas niekur ir kurį išgirdo gal tik keli žiūrovai. Oficialiame dainos vaizdo klipe, apie 2:10 min., galima išgirsti pirstelėjimą. Romantinėje scenoje tai padaro keista būtybė ir taip iš sudievinimo stadijos grąžina mano charakterį į realybę,“ – juokėsi Vaidotas.

Ši scena parodo, kaip dažnai netikroviškai žmonės save pateikia socialiniuose tinkluose, lyg statulas ar mistines būtybes, o kiti tuo patiki. Tačiau susidūrę gyvai, įtikėję žmonės negali priimti realybės su visa buitimi ir paprastumu.

„The Roop“ kviečia visus pamatyti pasakojimą apie „Ohmygodable“ kūrimą ir tuomet naujomis akimis darkart pažiūrėti oficialų vaizdo klipą.

Making of Ohmygodable video:

Oficialus vaizdo klipas: