„Šie metai buvo labai turiningi. Lydėjo sėkmė „Eurovizijos“ atrankoje, įvyko nemažai koncertų, kuriuose skambėjo mano autorinės dainos. Smagu, kad mane ir mano kūrybą atradusių klausytojų ratas vis plečiasi, per šiuos metus pavyko išleisti jau keturias naujas dainas ir nesinori sustoti“, – pranešime spaudai pasakoja atlikėjas.

Šį kartą Gebrasy daina klausytojus džiugins R&B ir popmuzikos žanrams būdingu skambesiu, o joje skambanti repo partija gali net nustebinti.

„Neturėjau tikslo parašyti dainą, kurioje repuoju, man pačiam tai buvo labai netikėta. Žinoma, pradžioje tikėjausi, jog repo partiją atliks kažkas kitas, bet, kai įrašinėjau dainą pas muzikos prodiuserį Faustą Venckų, jis primygtinai reikalavo, kad repuočiau pats, nes jam patiko organiškumas. Galų gale, užbaigėme dainą ganėtinai operatyviai, nes ji daugeliui mūsų artimiausių draugų paliko puikų įspūdį“, – pasakoja atlikėjas.

Atlikėjas tikisi, kad pasigilinusiems į dainos tekstą klausytojams pavyks identifikuoti ir savo patirtis.

„Dainos, kurią šiandien noriu pristatyti klausytojui, idėja gana paprasta. Jeigu pažvelgtume paviršutiniškai – „Outta Love“ yra apie nepavykusius santykius ir apie šiek tiek sumišusią buvusią antrąją pusę, kuri vis dar nesusitaiko su tų santykių pabaiga. Bet jeigu pažvelgsime giliau – visi esame patyrę tą nemalonų atkaklumą, kuomet jaučiamės slegiami kito žmogaus ar aplinkos dėmesio. Kad tai liautųsi, dainoje vyksta žaidimas, kaip įvairiausiais būdais pasakyti NE tiems, kurių atkaklumas veržiasi per kraštus. Dainos tema itin aktuali nuo tada, kai tapome taip lengvai visiems prieinami ir matomi socialinėse medijose“, – atskleidžia Gebrasy.

Dainos „Outta Love“ muzikinis klipas – vizualizacija, įkvėpta kasdienybėje mus blaškančių minčių ir nuotaikų, kurios supa ir valdo žmogų. Būtent šiam efektui perteikti buvo pasirinkta įvairių spalvų šviesų paletė.

„Kiekvienai dainai stengiamės sugalvoti ir įgyvendinti vizualinę idėją, kuri padėtų perteikti dainą efektyviau. Jeigu ne mūsų „Gebrasy komanda“, kurioje yra Paulius Varonenka, Julius Kšivickis, Evelina Beivydaitė, Gustė Kislauskaitė ir kiti, tai būtų absoliučiai neįmanoma. Be galo džiaugiuosi turėdamas tokią įkvėpiančią komandą, kuriai niekas nesvarbu – tik rezultatas“, – teigia atlikėjas.