„Už šį kūrinį esu be galo dėkingas gerai muzikos pasaulyje žinomam muzikos prodiuseriui Faustui Venckui. Kaip tik jis ir paskatino pabandyti kažką naujo. Visas kūrinys sukurtas Jo. Bet tai nereiškia, kad buvo lengva su manimi dirbti,“ - juokdamasis apie dainos kūrybos užuomazgas pasakoja J. Lapatinskas.

Ne paslaptis, kad šis muzikos stilius – naujas išbandymas Justino Lapatinsko karjeroje. Tačiau, kaip teigia pats atlikėjas, ši daina tiesiog prasiskverbė į širdies gelmes, rašoma pranešime spaudai.

„Kodėl sutikau sudainuoti? Nes daina „Noriu“ man yra vienas iš gražiausių kūrinių kuriuos esu girdėjęs. Be galo norėjau išdrįsti jį atlikti ir tuo pačiu paeksperimentuoti su Faustu bei jo kūriniu. Be to, kartais tikrai malonu tiesiog susikaupti į dainavimą“, - sako atlikėjas.

Vis dėlto, kaip ir geram vynui, taip ir šiai dainai reikėjo subręsti. Pasakodamas apie kūrybinius procesus, Justinas Lapatinskas neslepia, kad kūrinio įgyvendinimui prireikė ne vieno mėnesio.

„Kad ir kaip norėčiau, jog visas procesas būtų greitesnis, vis dėlto tenka susitaikyti su natūralia laiko tėkme. Šis kūrinys buvo pradėtas dar praėjusių metų lapkritį. Prireikė beveik metų kol galėjome pilnai įgyvendinti savo norus ir lūkesčius atitinkančią dainą“, – šypsodamasis kalba atlikėjas.

Tai, kad kūriniui buvo skirta daug laiko ir dėmesio neabejotinai parodo ir jam specialiai kurtos vizualizacijos. Nusprendęs eiti kitu, ne tradiciniu keliu, kuriame ne retai matomi gyvi vaizdo įrašai, Justinas Lapatinskas nusprendė ypatingai dainai atverti specialiųjų efektų duris.

„Ši animacija man leido svajoti apie žvaigždes rankose. Tad norėjau daug. Sudėjęs visas svajones ant lapo pasikviečiau savo draugus – Violetą DaQueen ir Auggi Indigo, kuriuos nusifilmavome atlikti šokio scenas. Būtent jie ir įkūnija mistifikuotas pieštines figūras. Na, o visą vizualizacijos darbą lydėjo jaunų ir talentingų žmonių komanda iš „Inside Agency“. Esu be galo dėkingas visiems, kurie prisidėjo prie šio nepamirštamo vaizdo klipo“, - apie vaizdo klipo kūrybos momentus svajingai pasakoja J. Lapatinskas.

Kalbėdamas apie svajones, Justinas Lapatinskas neslepia ir ambicingų planų metų pabaigai.

„Planai šį kartą dideli ir ambicingi. Planuose jau yra Franko Sinatros repertuaro atlikimas gruodžio mėnesį. Jei visos žvaigždės vis dar laikysis mano rankose, galbūt net šiemet pavyks pabaigti ir 2013 metais pradėtą kurti eurovizinę dainą.

Tačiau, niekuo negali būti tikras iki galo. Viską parodys ateitis. Žinoma, kaip ir minėjau, daina „Noriu“ man yra naujos kūrybos starto linija. Bus dar ne vienas panašus, o gal ir visiškai skirtingas kūrinys. Labai tikiuosi kad mano bandymai patiks publikai. Nes kada jei ne dabar“, - su šypsena kalba atlikėjas.