Šią vasarą, ypatingo gamtos grožio kampelyje esančioje „Palūšės Valtinėje“ vėl rezidavo muzikos festivalis „Galapagai“, po kurio vėliava čia įvyko daugybė festivalinių koncertų, o šį šeštadienį festivalio prodiuseris ir pats lipa į sceną ir su savo grupe „AC/DC Tribute.lt“ driokstels tikrą rokenrolo kupiną koncertą, rašoma spaudos pranešime.

„AC/DC tribute.lt“ ne kartą grojo įvairiuose festivaliuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kaskart pateikdami išskirtinės energijos pliūpsnį. Įdomu tai, kad šios stilistikos koncertais vasaros palydėtuvės Palūšėje sutinkamos jau trečiąjį kartą.

2019 metais Lūšių ežero krante muzikos prodiuseris bei muzikantas Algirdas Barniškis-Blėka rengė koncertą kartu su Viktoru Diawara, praėjusios vasaros pabaigoje Ignalinos rajono žmonėms bei turistams iš visos Lietuvos buvo pristatytos akustinės žymiosios australų grupės dainų variacijos, o šįkart „Palūšės Valtinės“ scenoje pasirodys visi „AC/DC Tribute.lt“ kolektyvo nariai.

„Visa vasara buvo tikrai įspūdinga! Nors šiais metais neturėjom didžiųjų savo festivalių, tačiau esame pripratę gyventi festivaliniu ritmu, todėl be muzikos ėmėmės ir dar įvairesnių veiklų, kurios vis tiek vienaip ar kitaip susijusios su kultūra ir žmonėmis. Palūšėje įkūrėm maisto bei apgyvendinimo vietą „Palūšės kopa“, kurioje tikimės sulauksim tiek muziką ir festivalius mėgstančių žmonių, tiek ramybės kampelio ieškančių. Veiklos nuo Lūšių ežero pakrantės Valtinėje išsiplėtė ir tai labai smagu. O šį šeštadienį į rankas vėl teks paimti ir gitarą ir prisiminti tikrus rokenrolo akordus, tikiu, kad tai vėl bus vienas jaukiausių, šilčiausių ir „nuraučiausių“ koncertų Valtinėje!“,- pasakoja Algirdas.

Vasaros sezonas skaičiuoja paskutines dienas, tačiau veiklų Ignalinos rajone esančiame įspūdingame gamtos kampelyje netruks ir rudenį, čia ir toliau skambės muzika, vyks muzikinės dirbtuvės ir kitos kultūrinės veiklos.