Tai yra naujas etapas muzikos prodiuserio karjeroje. Nors jo kurtos ir prodiusuotos muzikos galima išgirsti daugybėje itin didelio populiarumo susilaukusių Lietuvos kūrėjų dainų, vis dėlto savo kūryba iki šiol jis dalintis per daug neskubėjo.

Pasak jo, būtent todėl ir atsirado ZXS – projektas, kuris nebus įstatytas į griežtus rėmus ir dalinsis muzika, kuri neš geras emocijas, nepriklausomai nuo to, kokio žanro ji bebūtų.

„Mane visada traukė šokių muzika – ypač house žanras. Galbūt viskas prasidėjo nuo to, kad paauglystėje didžėjavau šokiuose, o dabar sentimentaliai grįžtu prie to atgal. Mano nuomone, tokia muzika, kuri gali suteikti nepaprastai gerų emocijų. Toks ir yra ZXS tikslas – kurti gerą nuotaiką, būti nepamirštamų vakarėlių dalimi. Manau, kad laukia labai įdomus kelias“, – pranešime spaudai sako muzikos kūrėjas.

Muzikantas atskleidė, kad debiutinis naujojo projekto ZXS kūrinys „On My Mind“ atsirado visiškai spontaniškai, po įrašų sesijos su „Lietuvos balso“ finaliste Karolina Lyndo, šiai atvykus į studiją įrašyti savo solinės dainos.

„Pabaigus solinės dainos įrašus Karolina nedrąsiai, lyg tarp kitko, užsiminė, kad norėtų išbandyti save šokių muzikoje. Kadangi ji jau buvo sukūrusi keletą skirtingų dainų elementų, paprašiau jos padainuoti. Kai ji pradėjo dainuoti „On My Mind“ priedainį, tapo akivaizdu, kad po drovumu slypi nereali energija. Tą pačią akimirką įrašėme priedainį, o mano galvoje iškart suskambėjo melodija posmams. Kai jau turėjome muziką, tekstą pabaigė Dennis Steenbergenas ir Audrius Petrauskas-Gebrasy“, – apie dainos atsiradimo istoriją pasakoja F. Venckus.

Naująjį ZXS kūrinį „On My Mind“ galite išgirsti čia:

„On My Mind“ – debiutinis, bet tikrai ne vienintelis kūrinys. Nors ateityje planuojamas išleisti dainas kol kas girdėjo tik artimiausi žmonės, teigiami įvertinimai skatina nesustoti ir kurti toliau. Taip pat muzikos kūrėjas užsimena, kad ateityje klausytojai galės išgirsti ir jo paties balsą, o ZXS gali būti ne vienintelis muzikanto projektas.

„Labai džiaugiuosi šiuo grįžusiu noru kurti ir dalintis savo kūryba. Kurdamas sau pirmiausia sieki įgyvendinti savo viziją ir pasiekti tokį rezultatą, kuris, visų pirma, tenkintų tave. Tikiu, kad ZXS kūryba patiks ne tik man ir ras savo klausytoją“, – teigia atlikėjas.