Dainą merginoms sukūrė Stanislavas Stavickis-Stano, o vaizdo klipo autorius – žinomas fotografas Gediminas Žilinskas, rašoma pranešime spaudai.

„Gediminas jau yra mums kūręs vaizdo klipą dainai „Išpildyk mano norus“. Tąkart filmavimas vyko Nicoje. Na, o šis kūrinys buvo nufilmuotas telefonu. Sunku patikėti, kokios šiais laikais techninės galiybės.

Na, ir Gedimino režisūra bei gebėjimas matyti ir atskleisti moterišką grožį visuomet žavi. Į pagalbą pasikvietėme modeli Beatričę Brusokaitę, kuri žaviai riedėjo pajūrio gatvėmis su riedučiais. Tokiems vaizdams net mudvi su Monika nelikome abejingos. Todėl Beatričė ir tapo pagrindiniu kūrinio akcentu“, – kalbėjo O. Pikul-Jasaitienė.

Vaizdo klipą komanda filmavo Palangoje. „Tai – nerūpestinga akimirka, kuri primins, kaip gera buvo šią vasarą. Mudvi su Monika mėgavomės viena kitos kompanija, karšta saule ir ledais“, – sakė Oksana.

Šią vasarą grupė džiaugiasi užpildytu koncertiniu grafiku ir sako, kad muzikinė veikla joms – ne tik darbas, bet ir pramoga bei nuotykis.