„Man visada yra labai įdomu kurti ir įrašinėti dainas su kitais atlikėjais ir muzikantais. O tokiais atvejais kaip šis, kur mūsų stiliai ir auditorijos skiriasi kaip diena ir naktis, yra tik dar įdomiau. Kaip padaryti, kad daina patiktų tiek mano, tiek OG Version auditorijai? Tai malonus ir įdomus iššūkis”, – apie naują kūrinį sakė atlikėjas Soliaris.

Vaizdo klipas prisotintas prabangos, seksualumo ir erotikos. Tam, kad būtų pasiektas norėtas rezultatas, teko rasti ne tik prabangius automobilius, bet ir profesionales, tverkinti (ang. twerk) mokančias šokėjas, „Avia Solition Gruop Arena” grindis užlieti vandeniu. Pastarasis dalykas buvo ne tik sudėtingas, bet ir sukėlė pavojų šokėjoms, kurios net patyrė nelaimių klipo filmavimo metu.

„Šokėjos atvyko su labai aukštais aukštakulniais. Mes joms sakėme, kad būtų atsargios, nes visur buvo pripilta vandens. Tačiau žodis „atsargiai“ joms, susistačiusioms savo choreografiją, neturėjo jokios įtakos. Tai ten buvo ir griuvimų, ir praskeltų smakrų, ir kruvinų kojų. Aš kai pamačiau jas po klipo filmavimo, su kruvinomis kojomis ir nubėgusiais makiažais, buvo nejuokinga. Mes privertėme mergaites griuvinėti. Galėjome nufilmuoti dar vieną klipą. Siaubo klipą“, – pasakojo Soliaris.

„Tai buvo labai įdomu. O rezultatas mane labai džiugina. Buvo įdomu dirbti su visa komanda. Ieškoti sprendimų. Mano nuomone, tai kokybiškas kūrinys, kuriame yra apgalvota kiekviena sekundė. O vaizdo klipas, kurį režisavo ir filmavo Mindaugas Bilevičius, tiesiog nerealus”, – nauju darbu džiaugėsi OG Version.

Klipe nusifilmavo ir OG Version širdies draugė, influencerė, TV laidų vedėja, verslininkė Karolina Meschino. Dominykas papasakojo, kaip jam pavyko prikalbinti savo mylimąją filmuotis klipe.

„Iš pradžių mąstėme, ką pakviesti į klipą, tačiau nusprendėme tik likus dienai iki filmavimo. Aš buvau kažką Karolinai apie tai užsiminęs, be to neradome žmogaus, kuris kartu filmuosis. Paskambinau, paklausiau, ar galės. Ir ji sutiko. Jos dienotvarkė visada labai įtempta, todėl teko atšaukti kitos dienos planus, susirasti suknelę, susiderinti makiažą ir suknelę. Bet ji sutiko per sekundę“, – pasidžiaugė OG Version.

„Pirmą kartą, kai išgirdau dainą, man ji labai patiko. Dominykui iš karto pasakiau, kad tai bus hitas. O kai režisierius Mindaugas sudėliojo klipo koncepciją ir viską parodė, man taip pat kilo noras pasirodyti klipe ir taip palaikymą išreikšti Dominykui. Labai džiaugiuosi, kad tam pritarė visa komanda”, – komentavo K. Meschino.

Pats klipo filmavimas pareikalavo didelių išteklių, daugybės žmonių darbo ir, svarbiausia, itin geros idėjos, kuri galėtų būti išbaigta, įdomi ir kartu pataikytų į abiejų atlikėjų auditorijas.

„Tai tikrai nebuvo lengva, bet iššūkius aš mėgstu. Šiuo atveju balansuoti reikėjo tarp skirtingų atlikėjų: net ir pačioje dainoje jaučiami dideli skirtumai, kai dainuoja Soliaris ir kai dainuoja OG Version. Bet, manau, su visa komanda tikrai pasiekėme gerą rezultatą, kuris, tikiuosi, patiks ir žiūrovams”, - apie klipo filmavimą sakė režisierius Mindaugas Bilevičius, „Eagle Eye Video Production” įmonės vadovas.