Jis svarsto, kad galbūt ateityje pasirodys „Leidžiu tau viską“ vinilo plokštelė, bet kompaktiniu disku albumas leidžiamas nebus. Debiutiniame albume – 15 kūrinių. Didelė dalis jau puikiai žinomi ir sulaukę milijonų peržiūrų interneto platformose. Populiariausia titulinė daina „Leidžiu tau viską“ šiandien turi jau virš 7 milijonų peržiūrų. Jos startas buvo toks galingas, kad 2019 m. ji tapo devintuoju klausomiausiu lietuvių metų muzikos kūriniu, įsitvirtinusiu šalia Dynoro, GJan, Jazzu ir kitų garsių Lietuvos muzikos scenos vardų, rašoma pranešime spaudai.

Toks rezultatas jaunai grupei yra kvapą gniaužiantis, tačiau jo negalima pavadinti vienkartine ar atsitiktine sėkme. Didelio dėmesio internete susilaukia kiekvienas naujas „2Kvėpavimo“ kūrinys. Net 6 jau yra perkopę milijono ribą („Paranoja“ – 4 mln., „Vasarinė mergaitė“ - 3 mln., „Magija“, „Kukliai pasėdėsim“, „Greiti ir įsiutę“ – virš milijono.). Atrodo, kad „2Kvėpavimas“ nusiteikęs palikti ryškų pėdsaką lietuviškoje muzikoje.

Naujausia daina „Vienuolika raidžių“ – dar vienas į gerbėjų širdis rimtai pretenduojantis kūrinys. Vasariškai lengvas ir grakštus, bet tuo pat metu genialiai transliuojantis aiškią žinutę. „Turbūt visi lengvai atspės, kokie trys žodžiai susidaro iš tų vienuolikos raidžių. Aš ir pats nustebau, kad šis raidžių skaičius bene svarbiausiuose mums žodžiuose, iki šiol niekieno dainose nebuvo pastebėtas“, – sako Denisas.

Jei dar nesupratote, ką reiškia „Vienuolika raidžių“, klausykitės čia:

Albumą „Leidžiu tau viską“ „2Kvėpavimas“ rengiasi pristatyti ir koncertuose. Prie grupės prisijungė dvi šokėjos ir kuriama choreografija. „Ir visai rimtai ieškau dainuojančios merginos“, – sako Denisas, – „Nors pradžioje buvome dviejų vaikinų duetas, bet, kai likau vienas, pradėjau stipriai jausti, kad grupei reikia moteriškos energijos. Tikiuosi rasiu stiprią asmenybę, kuri bus ryški, drąsi, turinti savo nuomonę ir gerą balsą“.