„Pagaliau mes galime koncertuoti visu pajėgumu, tokių koncertų, kaip Klaipėdoje mes pasiilgome labiausiai. Todėl pažadu maksimalų koncertą, kurio jūs nepamiršite visus metus“, – pranešime spaudai sakė Egidijus Dragūnas.

Kaip jau anksčiau yra sakęs Egidijus Dragūnas, šis koncertas bus tikrai bus išskirtinis. Jo ašis – aukščiausia garso kokybė, įspūdingi vizualiniai sprendimai, specialieji efektai. Drauge su Selu bei jo grupe scenoje pasirodys ir dainininkas Soliaris. Savo jėgas vėl suvienyję atlikėjai neseniai išleido net du hitais tapusius kūrinius „Tik Tok“ bei „Skrendu“.

„Bus tikrai gerai. Žmonės, kurie lankosi mūsų koncertuose, ir taip tą žino. Į ne vieną mėnesį ruošiamus pasirodymus sudedame visas savo jėgas ir jie visi būna nepamirštami. Kai kartelė taip aukštai iškelta atsipalaiduoti būtų nuodėmė“, – įsitikinęs Egidijus Dragūnas.

Žiūrovai į Klaipėdos Vasaros estrados teritoriją šeštadienį galės patekti jau nuo 17 val.

„Noriu visų paprašyti į koncertą atvykti be automobilių, pasinaudokite pavežėjais, viešuoju transportu. Dėl savo ir kitų saugumo renginyje dėvėkite kaukes. Mes į sceną lipsime maždaug nuo 22 val., bet visiems rekomenduoju atvykti anksčiau, kad nesusidarytų spūstys. Ir, svarbiausia, nepamirškite geros nuotaikos, jos pasiilgome visi“, – sakė Selas.