Muzikiniais vaizdo klipais mėgstanti stebinti dainininkė ir šįkart nepraleido progos pamaloninti gerbėjų akių. Naujojo singlo „You Right“ su The Weeknd vaizdo klipas, kaip ir kiti pastarieji Doja Cat darbai, kviečia apsilankyti jos planetoje.

Įspūdingo, romėnų laikus menančio vaizdo klipo autorius – Quentinas Deronzieras. Šis talentingas režisierius yra dirbęs su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Drake ir tokiais sėkmingais mados namai kaip „Balenciaga“.

Doja Cat, The Weeknd – „You Right“:

Prieš mėnesį Doja Cat pristatė ir kitą savo naujojo albumo singlą – „Kiss Me More“. Tąkart į pagalbą ji pasikvietė muzikos divą SZA. Būtent šios dainos vaizdo klipe pirmą kartą yra pristatomas ryškus ir patrauklus Doja Cat pasaulis.

Doja Cat, SZA – „Kiss Me More“:

Be jau minėtųjų The Weeknd ir SZA, naujajame Doja Cat albume skamba Arianos Grande ir reperio Young Thug balsai. Jau dabar muzikos kritikai „Planet Her“ negaili kūrybiškų komplimentų: „tai yra antausis visiems“, „lyg podiumo pasirodymas, kai viskas tarpusavyje dera“.

Doja Cat pasaulį užkariavo savo būdu

„Grammy“ nominantė Doja Cat pirmąjį savo į kūrinį į „Soundcloud“ platformą įkėlė 2013 m., kai jai buvo vos 16-lika. Nuo pat paauglystės ji mokėsi groti pianinu, šokti, pati išmoko kurti muziką elektroninių programų pagalba.

Pirmasis Doja Cat albumas „Purrr!“ pasirodė 2018 m., o atlikėją išpopuliarino analogų neturintis kūrinys „Moo“. 2019 m. pasirodė kitas Doja Cat albumas „Hot Pink“, kuris jau turi daugiau nei 10 mlrd. perklausų internete. Jame skamba tokie hitai kaip „Say So“ ir „Juicy“.

Galiausiai užtikrintai visame pasaulyje Doja Cat išpopuliarėjo pernai. Ir nors pandemijos metu į muzikos topų viršūnes šovusi amerikietė neturėjo galimybės pasirodyti festivaliuose ar koncertuoti skirtingose pasaulio šalyse, ji sugebėjo užmegzti glaudų ryšį su savo gerbėjais.

Doja Cat išnaudojo laiką karantine ir subūrė didžiulę sekėjų armiją socialiniuose tinkluose. Tačiau ne madingais ir išblizgintais įrašais ji atrado vietą gerbėjų širdyse, o nuotaikingais ir dažnai netgi keistais vaizdo klipukais.

Pernai ir šiemet Doja Cat buvo nominuota bene visuose svarbiausiuose muzikos apdovanojimuose, tame tarpe ir netgi trijose „Grammy“ kategorijose. Pastarųjų apdovanojimų metu dainininkė surengė ir vieną įspūdingiausių savo pasirodymų. Taip pat Doja Cat pateko į specialų „Forbes“ sąrašą, kuriame yra įvardinta kaip vienas ypatingiausių 2020 m. muzikinių proveržių.

Naujasis Doja Cat albumas „Planet Her“: