„Jau kuris laikas, jautėme, kad Nida, yra ta vieta, kurioje poilsiautojai iš visos Lietuvos atkeliauja ne tik pailsėti unikalios gamtos apsuptyje, bet mielai atkeliautų ir į gyvos muzikos koncertus. Pagaliau tam turime puikią erdvę, kuri pasipuošė menininkų darbais ir visą vasarą džiugins išskirtiniais koncertais!,- naują erdvę Nidoje pranešime spaudai kviečia atrasti festivalių prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Jau šį ketvirtadienį „Line Up Nida“ scenoje pasirodys Giedrė.

Išskirtinis vokalas, 1990-2000 metų stilistika, reivo motinos titulai, taip, visa tai yra apie Giedrę, kurią puikiai pažįstame dar iš „Pieno lazerių" ar „Empti" laikų. Giedrė skamba puikiai ar atliktų savo senesnės kūrybos kūrinius ar pasidalintų visai šviežiais darbais. „Tiesa ar drąsa?" klausia atlikėja Giedrė naujausiame savo darbe, o kaip yra iš tikrųjų kviečiame sužinoti jau birželio 24 dieną.

Penktadienį naujoje Nidos erdvėje savo kūryba dalinsis FC Baseball.

Anksčiau žinomas Junior a vardu, muzikos kūrėjas Tautvydas Gaudėšius, pastarąjį laikotarpį skyrė naujam savo sceniniam alter ego ir dabar prisistato FC Baseball vardu, kuris jau dabar yra tituluojamas kaip vienas produktyviausių projektų Lietuvos muzikos scenoje.

Per ganėtinai trumpą laikotarpį jis savo gerbėjams padovanojo net du albumus, subūrė gyvo garso grupę ir pagaliau jį galime išgirsti ir Nidoje, jau birželio 25 dieną.

Šeštadienį, per Nidos kopas ir Kuršių marias nuvilnys atlikėjos Alinos Orlovos muzika.

Per trylika metų muzikos scenoje, Alinos Orlovos skambesys keitėsi – nuo pianino klavišais skambančio jaunatviško maksimalizmo iki gilių išgyvenimų kupinos dramos ar melancholiškos kabareto ironijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeitė – Alinos atlikimo tikrumas ir nuoširdumas.

Atrodo, visus tuos metus, kupinus koncertų ir pasirodymų įvairiose šalyse, išgyvenimų ir ieškojimų, atlikėja gėrė į save tam, kad publikai atiduotų visą save. Nesvarbu, kuria kalba – lietuvių, rusų ar anglų – ji dainuotų, Alina transliuoja tikrus, visiems suprantamus, jausmus. Todėl į jos koncertus, ar jie vyktų Lietuvoje, ar užsienyje, susirenka žmonės, vertinantys nuoširdumą ir originalumą. Tuo galėsime įsitikinti jau birželio 26 dieną, „Line Up Nida“ erdvėje.

Dėmesio - norint patekti į koncertus reikalingas galimybių pasas.