Doja Cat pažindina su savo kitonišku pasauliu

Per pastaruosius metus apie Doja Cat sužinojo muzikos mylėtojai visame pasaulyje. Šviežiai iškepta žvaigždė dar šį mėnesį ruošiasi išleisti albumą „Planet Her“ („Jos planeta“), tačiau susipažinti su ypatinguoju Doja Cat pasauliu galima jau dabar – naujojo singlo „Need To Know“ vaizdo klipe.

Dvi šokių muzikos žvaigždės linki saldžių sapnų

„Sweet Dreams“ yra gana netikėtas dviejų šokių muzikos žvaigždžių darbas. „Grammy“ laimėtojas iš Kazachstano Imanbek ir daugybės tarptautinių hitų autorius iš Norvegijos Alanas Walkeris savo karjeras pradėjo kurdami muziką namuose. Galiausiai abu tapo šokių aikštelių superžvaigždėmis ir abu iki šiol nemėgsta rodyti savo veidų. Vis dėlto įspūdingame vaizdo klipe apie naujųjų laikų gladiatorius pasirodo ir Imanbek, ir Alan Walkeris.

Žymusis puertorikietis Ricky Martinas nepailsta

Lotynų Amerikos žvaigždė Ricky Martinas, rodos, visai nepasikeitė nuo savo superhito „Livin‘ La Vida Loca“ laikų, o nuo tada praėjo jau daugiau nei 20 metų. Naujajame puertorikiečio single pasirodo ir naujoji Lotynų muzikos karta – kylanti žvaigždė Paloma Mami, kurios abu tėvai yra iš Čilės.

James‘as Arthuras jau gyvena rudeniškomis nuotaikomis

Nors vasara tik prasidėjo, britų dainininko James‘o Arthuro naujasis singlas vadinasi „September“ (liet. rugsėjis). Joje jis apdainuoja tikrą ir brandžią meilę: „Tai yra daina apie nevykėlį, kuriam pasiseka sutikti tobulą žmogų, o tas tave priima tokį, koks esi. Tai yra daina apie besąlyginę meilę“, – pasakoja dainos autorius, Lietuvoje ne kartą viešėjęs James‘as Arthuras.

Kabinantis motyvas, kuris skamba skirtingų laikotarpių hituose

Naujoje „Grammy“ nominanto, reperio French Montanos dainoje „FWMGAB“ išgirsite iki skausmo pažįstamą muzikinį motyvą. Jis – iš kone kultine tapusios pop muzikos dainos. Ar atspėsite kurios? Tiesa, motyvo originalas priklauso dar kitam dainininkui – kiek mažiau žinomam Omarui Alfanno ir jo dainai „Amores Como el Nuestro“

Perspektyvaus suomio Louie Blue naujas singlas skraidina į kosmosą

19-metis suomiškų ir itališkų šaknų turintis muzikos naujokas Louie Blue, jau spėjęs pavergti kaimynų Šiaurėje širdis, pristato pirmąjį singlą iš debiutinio albumo – „Spaceman“. Daina yra apie norą pabėgti nuo triukšmo kažkur labai toli. Tarsi astronautui į kosmosą. Daina puikiai papildo 2021-ųjų vasarišką grojaraštį.