„Per praėjusius metus, kai pasaulis buvo sustojęs dėl pandemijos, sukūriau nemažai dainų, tačiau su publika dalinuosi tik tomis, kurias pati norėčiau įsijungti ir pasiklausyti dar kartą. Kūrinys „Žaidimas“ man yra brangus dar ir tuo, jog jis – pirmasis žingsnis į antrąjį mano albumą“, - pristatydama premjerą sako Monika Marija.

Ji pasakoja, kad daugiausiai laiko bei jėgų pareikalavo dainos vaizdo klipo kūrimas, rašoma pranešime spaudai. Šiam procesui vadovavo jos vyras D. Laukys, kuris lietuviams pažįstamas kaip projekto „X Faktorius“ laimėtojas, grupės „120” narys, aktorius bei režisierius.

„Geriau neklauskite, kaip mums sekėsi ir gyventi, ir dirbti kartu. – juokėsi Monika Marija, - Nepažįstu kito žmogaus, kuris sugebėtų daryti tiek visko vienu metu, o jam suvaldyti žmones, visą informaciją ir procesus, sekėsi puikiai. Seniai nebuvau dirbusi prie asmeninio projekto su tokio dydžio ir „svorio“ komanda, kai kurie, pavyzdžiui, jau turi patirties kuriant produkciją „Netflix“.

Vaizdo klipe drauge su atlikėja pagrindiniu aktoriumi buvo pasirinktas Petras Šimonis. Monika Marija teigia su juo esanti pažįstama dar nuo vaikystės, pora drauge dalyvavo „Dainų dainelės“ konkurse, kai šis akomponavo jai saksofonu.

„Dovydas Petrą taip pat puikiai pažinojo, nes abu yra aktoriai, todėl kai pasiūlė pakviesti drauge filmuotis, labai apsidžiaugiau, o kitų variantų net nesvarstėme,“ – pasakojo Monika Marija.

Pirmąkart šį kūrinį gyvai bus galima išgirsti jau šį savaitgalį, birželio 19 dieną, akustinio Monikos Marijos koncerto Palangoje metu. Dainininkė prašo atkreipti dėmesį, jog į renginį patekti bus galima tik turintiems Galimybių pasą.