„Labai pasiilgau koncertuoti, pasiilgau klausytojų, tad šis vasaros turas yra didžiulė atgaiva man, kaip atlikėjai. Žinoma, kad jis bus ypatingas, nes koncertai vyko jau seniai, o čia žmonės galės ne tik pamiršti praėjusį laikotarpį, bet ir pasimėgauti vasara bei muzika“, – intriguoja viena ryškiausių šalies atlikėjų.

Išskirtinėse erdvėse suskambėsianti Dž. Butkutės muzika – projektas, prie kurio dirba didžiulė komanda, rašoma pranešime spaudai. Net keturiuose miestuose – Panevėžyje, Marijampolėje, Kėdainiuose ir Utenoje įvyksiantys koncertai, pasak organizatorių, tai galimybė grįžti į smagius laikus, kurių žmonės nusipelnė, laukdami karantino atlaisvinimų.

„Karantino metu kiek užsisėdėjome visi namuose, norėjosi kažko neįprasto, naujo, todėl koncertams pasirinktos ne visai tradicinės vietos, tokios kaip: stadionų erdvės Utenoje ir Marijampolėje, visai neseniai renovuotas Kėdainių miesto centrinis parkas ir estrada. Panevėžio Bistrampolio dvare koncertų yra buvę, bet esame įsitikinę, kad šio koncerto panevėžiečiai ilgai nepamirš.

Daugelyje vietų tokio mąsto koncertai vyks pirmą kartą. Kai kuriose iš erdvių koncertų visiškai nėra buvę, tad tai bus nauja ne tik mums, kaip organizatoriams, bet ir vietų valdytojams bei būsimiems renginio dalyviams. Manome, kad neįprastos, neatrastos vietos suteikia dar didesnį įspūdį ir emociją. Šiuo metu aktyviai prie šių renginių dirba didelė komanda, kad būtų kruopščiai suplanuoti ne tik koncertai, bet ir visa infrastruktūra, kas naujose vietose sukuria didelių iššūkių“, – apie pasirinktas netradicines erdves įspūdingiems scenos karalienės koncertams pasakoja organizatoriai.

Dainininkės programoje nuskambės didžiausi jos visų laikų hitai, tokie kaip „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“ ir daugelis kitų. O taip pat bus proga išgirsti naujas, bet topuose jau karaliaujančias dainas, iš puikių atsiliepimų sulaukusio albumo „Labirintas“.

„Nusprendėme, kad šiame vasaros ture skambės ne tik seniausi ir žinomiausi mano hitai, bet ir naujojo albumo „Labirintai“ dainos. Norisi klausytojus džiuginti tiek senaisiais hitais, tiek naujausiomis dainomis, kurios jau tapo mėgstamos klausytojų“, – pasakoja Dž. Butkutė.