Dar paauglystėje, būdamas vos 15 metų, T. Rupulevičius – Onsa išleido pirmąjį savo radijo singlą „Kiss Me“, kuris, pasak, atlikėjo davė stiprų pastūmėjimą tolimesniame muzikiniame kelyje, rašoma spaudos pranešime.

Savo muzikinėje karjeroje vyras yra „pasimatavęs“ muzikinį televizijos projektą „Muzikos akademija“, taip pat savo jėgas teko išbandyti ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Iš viso yra sukūręs per 50 kūrinių.

Šiandien, po dešimties metų pertraukos, atlikėjas Onsa pristato naują kūrinį pavadinimu „La La La“.

„Nesėdėsiu ir nemeluosiu visiems, kad dešimt metų įlindęs į studiją kūriau dainas. Taip, muzikos klausiau tikrai daug, tačiau tų dešimt metų, matyt, reikėjo, kad subrandinčiau kažką, kas patiktų tiek man, tiek ir klausytojams, o svarbiausia – teiktų džiaugsmą ir gydytų“, – apie savo muzikinę pauzę sako Tautrimas.

32 – ejų metų muzikos ir tekstų autorius teigia, kad naujasis kūrinys kviečia atsigręžti į tai, kas yra šalia ir pradėti labiau vertinti.

„Kiekvieno iš mūsų gyvenimuose yra ir streso, ir tempo, kurį siūlyčiau visiems šiek tiek sulėtinti, atsigręžti į dabartį bei vertinti tai, ką turime šalia. O šalia savęs turime tikrai daug, tik kartais to nepastebime“, – apie naują kūrinį „La La La“ pasakoja pozityviai nusiteikęs Onsa.

Kviečiame įvertinti po dešimtmečio pristatomą Onsa dainą: