„Ši daina – lyg atviras laiškas žmogui ir santykiams, į kuriuos vėl norisi sugrįžti. Apie iš naujo užklumpančių jausmų ir įvairiapusiškų emocijų pliūpsnį, kuris neleidžia galutinai apie tai užmiršti“, – dainą pranešime spaudai pristato Angelou.

Dainininkė priduria, jog pirminė dainos idėja gimė praėjusių metų pradžioje.

„Tuomet pirmą kartą jos demo versiją parodžiau prodiuseriams Free Finga ir Vaiperiui, su kuriais pradėjome darbuotis ir toliau gvildenome dainos idėją. „OPIA“ prodiusavęs Free Finga kūriniui pridėjo be galo daug jėgos, o pasibaigus kūrybiniam procesui buvau be galo laiminga, nes apie tokios dainos sukūrimą ilgai svajojau,“ - pasakoja Angelou.

Su muzikine naujiena, dainininkė dalinasi ir kartu su „Autostrados“ kūrybine komanda sukurtu vaizdo klipu.

Angelou - OPIA:

„Pagrindinė klipo idėja – pasąmonės siunčiami signalai mums miegant. Sapnas, trys sapnų ciklai, pasikartojantys sapnai, kuriuose vyksta akistata su savo baimėm ir neišsipildžiusių, nevisaverčių, neišspręstų asmeninių santykių žalos neišvengiamumas. Vaizdo klipe viena pagrindinių vaizdinių metaforų tampa vanduo – įvairios jo formos, aptakumas ir tėkmė, kurioje lengva slėptis, kol tai tampa nebeįmanoma“, - vaizdo klipą pristato jo režisierius ir vienas iš būsimo Angelou albumo prodiuserių Vitalijus Puzyriov-Vaiperis.

Būtent vanduo ir įvairios jo formos tapo ekstremalių sąlygų vaizdo klipo filmavimo metu priežastimi. „Autostrados“ komanda atskleidžia, jog pagrindinių vaizdo klipo scenų filmavimas vyko šalčiausiomis šios žiemos savaitėmis, filmavimo aikštelę kartais kaustė net 16 laipsnių šaltis, neišvengta ir kitų netikėtumų.

„Filmuojant pačią pirmo klipo sceną Belmonte, Vilniuje, krioklys pasiglemžė didžiąją dalį rekvizito – 20 metrų ilgio vestuvinių suknelių girliandą. Aplinkiniai gyventojai greičiausiai surengė masines tuoktuves“, - juokavo „Autostrados“ komanda.

Šiandien pasirodžiusi daina „OPIA“ – antrasis būsimo Angelou albumo singlas. Jame bus galima išgirsti ir praėjusių metų pabaigoje išleistą bei šimtus tūkstančių perklausų sulaukusią dainą „A Lyga“.

M.A.M.A apdovanojimuose šiemet nominuota dainininkė abu kūrinius kviečia išgirsti visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose ir atskleidžia, jog naujausiu savo albumu su klausytojais pasidalins pavasario pabaigoje.