Kaip rašoma pranešime spaudai, auksinius Lino hitus remiksavo gerai žinomi didžėjai ir muzikos kūrėjai. Tarp jų ir Lino Adomaičio brolis Mario Basanov, muzikos prodiuseriai Virus J, Plucando ir kiti. Albume gerai žinomi duetai su Inga Jankauskaite, Monika Linkyte, Dagna ir Monique. Pirmą kartą per visą muzikinę karjerą Linui nereikėjo dirbti įrašų studijoje, jam teko tik išrinkti ir gerai sudėlioti remiksų eiliškumą vinilo plokštelės A ir B pusėse.

„Tai ketvirtas mano, kaip atlikėjo, vinilas, tačiau pirmasis tokio žanro leidinys apskritai mano muzikinėje karjeroje. Džiaugiuosi, kad albumas „AUX“ taip gerai klausosi būtent iš plokštelės. Ir ne tik dėl to, kad tai žinomų prodiuserių remiksai, bet ir dėl to, kad pats leidinys ypatingai aukštos 48 000 Hz ir 24 bitų garso raiškos. Audiofilai pajus, apie ką kalbu“, – mirkteli Linas Adomaitis.

Muzikantas negaili gerų žodžių ir šio leidinio gamintojams iš Berlyno, kurie savo ilgamete patirtimi džiugina muzikos mylėtojus. „Vokiečiai yra vokiečiai, ir tai labai dažnai siejama su kokybe. Nemažai Lietuvos atlikėjų konsultuojasi su manimi dėl vinilo leidybos, mielai pasidalinu patirtimi ir kontaktais“, – sako Linas Adomaitis.

Pastarasis dešimtmetis visame pasaulyje patefonui grąžino antrą kvėpavimą, daugybė žmonių ištraukė iš sandėlių ar palėpių savo senus vinilus ir sėkmingai kuria namų jaukumą su pamėgtų įrašų analoginiu skambesiu.

„Ne veltui vinilinė plokštelė laikoma ilgaamžiškiausia garso laikmena pasaulyje. Todėl šiais laikais atlikėjui išleisti albumą ir nepagaminti vinilo – tai mažų mažiausiai nepadoru. Turiu pripažinti – tai ne tik mada, bet ir visai kita garso kultūra“, – šypsosi Linas, pridurdamas, kad tikri muzikos melomanai labai vertina mėgstamus įrašus būtent šioje laikmenoje.

„Pamenu, prieš porą metų Knygų mugėje prie manęs priėjo vyrukas, norėdamas įsigyti taip vadinamus test pressing (bandomąsias albumo kopijas). Tada melomanas nepagailėjo apvalios sumelės. Tai keista, bet tuo pačiu tai jau manęs nestebina. Ir pats savo mėgstamo atlikėjo kolekciniam vinilui išleidžiu solidžią sumą“, – sako Linas.

Dainininkas prisipažįsta, kad karantino laikotarpiu labai suaktyvėjo albumų prekyba internete. Teko net pagaminti papildomą ankstesnio vinilo „Vandenynai“ tiražą, kuris, anot atlikėjo, ir vėl baigia ištirpti. O šį, jau ketvirtą, kolekcinį vinilą „AUX“ Linas Adomaitis savo muzikos gerbėjus kviečia įsigyti internetiniame knygyne „Vaga“ arba vasaros metu vyksiančiuose atlikėjo koncertuose.