„Puikus darbas“, „Stipru!“, „Neklausau lietuviškų dainų, tačiau ši daina kažkas nuostabaus“, - tokių ir panašių komentarų susilaukusi daina „Kitoj planetoj“ ne tik surinko daugiau nei pusę milijono peržiūrų Youtube platformoje, bet ir pasėjo sėklą naujam kūriniui.

Šį kartą atlikėjas Algirdas Daumantas Ciūnys ir didžėjus Matto meta dar vieną muzikinę bombą ir pristato dainą „Manęs Nėra“.

„Dar bebaigiant kurti dainą „Kitoj planetoj“ jaučiau, kad tai dar ne pabaiga. Neslėpsiu, kad dideli skaičiai išties motyvuoja. Tai lyg uždegta žalia šviesa tam, ką darai“, - atvirauja tik pavarde prisistatantis Ciūnys.

Tai, kad sinergiją pajuto abu muzikantai patvirtina ir didžėjus Matto.

„Smagu dėl pirmojo kūrinio peržiūrų ir dėmesio, bet jau dirbant prie jo turėjau mintį, kad reikės dar kažką kartu sukurti, kadangi balsas skamba šviežiai, šviesiai ir įdomiai. Man patinka viskas, kas yra kažkaip kitaip. Dėl to ir patiko Ciūnio balso skambesys", - atvirauja didžėjus.

Ko gero, nesuklystume pasakydami, kad nusiteikimas dirbti toliau – didžiulis. Dar visai nesenai per visą Europą nuskambėjo, kad grupė „The Roop“ antrus metus iš eilės atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Ši žinia, vasario 6 – osios dienos vakare, iš laimės šokinėti privertė ir diskžokėją Matto, kuris svariai prisideda prie grupės būsimo albumo dainų kūrybos.

Vis dėlto kaip juokiasi Matto, džiaugsmai, tai tik vieno finišo kirtimas, bet gyvenimas tęsiasi toliau, o mes einame siekti kitų pergalių. Būtent su šia mintimi, vos praūžus atrankoms, nieko nelaukęs, didžėjus sukūrė muzikinę demonstracinę versiją ir atlikėjui Ciūniui.

„Prie pačios dainos idėjos nebuvo labai daug vargta, - teigia Matto. – Nusiuntus muzikinę dainos partiją Ciūniui greitai gavau balso įrašą. Paklausiau ir iš karto supratau - yra. Ilgiausias darbas, kaip visada buvo suvedimas. Visa ta magija, kuri ausims kūrinius priverčia skambėti maloniai“, - pasakojo jis.

Pasakodamas apie dainos kūrybos procesą Ciūnys tik šypsosi: „Muzika mane papirko iš karto. Džiaugiausi, kad Laisvūnas pirmąjį jam atsiųstą variantą palaimino, tad kūrybinių kančių buvo išvengta“, - geros nuotaikos nestokodamas atvirauja dainininkas.

Kiek melancholiškai skambanti frazė „manęs nėra“, kuri ir tapo dainos pavadinimu, atlikėjui buvo kertinis taškas, aplink kurį buvo „statomi“ ir kiti dainos žodžiai.

„Pirmojo instrumentuotės pasiklausymo metu per numatomą priedainio dalį sugiedojau „manęs nėra”. Paskui beliko tik apstatyti likusius žodžius aplink šią įdomią, įvairiai interpretuojamą frazę. Man ji reiškia paskendimą informacijos sraute, nutolimą nuo savo šaknų, kontakto su savo vidiniu balsu praradimą. Bet yra ir smagesnis šios frazės kampas: nepatogiame pokalbyje pasakyk „manęs nėra” ir tu staiga tampi laisvu dabar į tai nesigilinti“, - pasakojo Ciūnys.

Kad ir kaip bebūtų, tačiau turime nepamiršti ir realybės – pandemijos, pakeitusios visų žmonių gyvenimus. Ko gero skaudžiausiai tai smogė paslaugų, o ypatingai – atlikėjų sektoriui. Tačiau kol vieni skundžiasi, kiti ieško galimybių ir išlieka neutralūs. Vėl demonstruodami sinergiją, muzikos atstovai abu vieningai sutaria, kad Covid-19 viruso sukeltas chaosas jų neišbalansavo.

„Aš pakankamai pozityvus bei neutralus. Mano gyvenimo būdas ir iki pandemijos buvo labai paprastas ir minimalistiškas, tad man neteko nieko iš esmės keisti. Be visa ko, atradau save virtuvėje. Maisto gaminimas tapo didžiausiu malonumu“, - atviravo Ciūnys.

„Pandemija, man asmeniškai, muzikine prasme nelabai padarė didelės įtakos, nes mano kūryba visada buvo kaip amerikietiški kalneliai: pakilimai ir nuopuoliai. Niekada nebūna vientisos, ilgos linijos, kur būtų visada gerai arba visada blogai. Tuo ir žavi kūryba, kad niekada nežinai kaip viskas pavyks, o kai jau pagauni bangą, tai jau tada visas aplinkinis pasaulis, ar tai būtų pandemijos metas ar ne – tiesiog nublanksta kol kuri“, - šypsodamas teigė didžėjus Matto.

Ir visgi dar kunkuliuojant aistroms ir nekantriai laukiant Eurovizijos dainų konkurso, paklaustas apie galimybės sudalyvauti atrankose, Ciūnys neslepia savo užmojų. „Neišvengiamai tai padarysiu. Kai pagimdysiu idėją, dainą ir vertą pergalės pasirodymą - pildysiu paraišką“, - vėl su šypsena ir užslėptu ryžtingumu teigė dainininkas.