Praėjusių metų pabaigoje pristačiusi antrąjį savo solinį albumą „Tau ir man“ I. Jankauskaitė ir toliau džiugina savo gerbėjus. Jau rytoj, Šv. Valentino proga, 20 val. „YouTube“ platformoje kūrėja pristatys gyvo muzikos koncertą, skelbiama spaudos pranešime.

„Aš nežinau, kaip meilę sutalpinti į žodžius. Žinau tik, kad tai veiksmažodis, kuris ir guodžia ir įkvepia, skaudina ir skraidina, gniuždo ir prikelia. Šituo praradimų metu – tai vienintelis dalykas, kuriuo reikia rūpintis. Tokio ir linkiu Šv. Valentino – kantraus ir išmintingo, kuris sugebėtų į pyktį, susierzinimą ir tą „surištų rankų“ nuovargį atsakyti ramybe, o ne tuo pačiu, kad visiems užtektų jėgos neprarasti tikėjimo, jog viskas praeis, jog tamsu būna prieš aušrą“, – teigia apie meilę paklausta atlikėja.

Simbolinį vakarą įvyksiantis koncertas, pasak Ingos, yra su tikslu padėti bent akimirkai užsimiršti nerimą ir tai, kas jau ilgą laiką vyksta pasaulyje.

„Tokiam Šv. Valentinui raudonos širdelės su šampanu ir sentimentaliomis smulkmenomis netrukdo. O aš dovanoju Jums koncertą. Ir jeigu bent akimirkai pamiršit nerimą, nurimsiu ir aš. Žinodama, kad mano meilė neliko be atsako. Susitikim! Aš labai ilgiuosi jūsų“|, – teigia sekmadienio vakarą stebėti koncertą kviečianti I. Jankauskaitė.

Koncertą stebėti bus galima šį sekmadienį nuo 20 val. „YouTube“ platformoje šioje nuorodoje:

Jau artėjantį pirmadienį Inga pristatys ir dar vieną singlą iš naujausio savo albumo „Tau ir man“.