Dar rudenį į grupę grįžus senbuvei Giedrei Linkevičienei, kuri pakeitė Diletą Meškaitę-Kisielienę, merginos spėjo surengti keletą koncertų bei fotosesijų. Tačiau planai tęsti darbus ir ruoštis intensyviam žiemos sezonui paskelbus karantiną žlugo, rašoma spaudos pranešime.

„Šiek tiek ironiška – grįžau iš Australijos su mintimi vėl aktyviai prisijungti prie muzikinės veiklos grupėje, o štai prisijungus repetuojame ir dirbame lyg ir toliau būčiau už tūkstančių kilometrų – tik nuotoliniu būdu. O skiria visas juk vos pora kilometrų. Visgi neprarandu optimizmo. Dažnai neturint kur dingti sugalvoji daug įdomių dalykų, kuriems gyvendamas įprastam ritme nerastum nei laiko nei fantazijos. Tai galim tik pasidžiaugti, kad net nebūdamos gyvai būryje, sugebėjom tiek laiko skirti repeticijoms ir kūrybai“, – karantino privalumų įžvelgė Giedrė.

Atlikėjos antrojo karantino metu socialiniuose tinkluose gerbėjus nudžiugina savo atliktomis žinomų dainų versijomis. Didelio palaikymo susilaukė Sausio 13 dienos proga merginų atlikta Ievos Norkutės daina „Raudoni vakarai“. Dabar trijulė paruošė žinomą kūrinį meilės tema – juo sveikins po kelių dienų švęsiančius vasario 14-ąją.

„Paruošti dainą nuotoliniu būdu visgi yra šioks toks iššūkis. Tai ir užtrunka, ir pats procesas ne visada labai sklandus. Bus net šiek tiek juokinga prisiminti, kaip vyko tie pirmieji bandymai ir nuotolinės repeticijos. Bet jau planuojame, kada gi persikelsime į repeticijų salę ir vėl galėsim grįžti prie įprasto darbo ir svarbiausia – gyvo bendravimo. Šie video įrašai kažkada tik primins apie šį sudėtingą laikotarpį“, – kalbėjo Monika.

Beje, grupė turėjo ir keletą koncertų online formatu, kurie, pasak Akvilės, tik priminė, koks geras jausmas stovėti scenoje ir dainuoti. Nors žiūrovai renginį bei merginų pasirodymą stebėjo nuotoliniu būdu, visgi emocijos ir šventinė atmosfera Akvilės teigimu jaučiasi ir tokiuose renginiuose: „Per paskutinį pusmetį atlikėjui didelis džiaugsmas aplamai jaustis reikalingu. Tai turėti galimybę iš spintų išsitraukti mylimiausius sceninius kostiumus, pasigrimuoti, jaudintis prieš lipant į sceną – jau vien tai džiugina. O kur dar pats dainavimo malonumas ir buvimas ant scenos su maža, bet pačia geriausia kompanija“.

Merginos jau nekantrauja, kada galės ne tik vėl drąsiai užsiimti koncertine veikla, bet ir sugrįžti prie savo naujos bendros veiklos – šokių pamokų. O ir tikslas išmokti šokti stipresnis – pavasarį atlikėjos planuoja pristatyti nuotaikingą, judėti priversiančią autorinę dainą bei video klipą.

„Nors atrodo, kad visas pasaulis sustojęs ir fiziškai mes stipriai suvaržyti, bet reikia atrasti tą vidinį polėkį – kurti ir svajoti. O kol turėsime svajonių, reiks tik drąsos ir užsispyrimo jų siekiant. To palinkėčiau ir mums pačioms, ir kitiems“, – pozityvumo nestokojo Akvilė.